Броварня Десна


Чернігівський пивкомбінат «Десна» — підприємство харчової промисловості України, зайняте у галузі виробництва та реалізації пива. Розташоване у місті Чернігові. Безбалансова філія одного з найбільших виробників пива України САН ІнБев Україна, що належить лідеру світового пивного ринку корпорації Anheuser-Busch InBev.

Історія:

Чернігівська броварня була побудована у 1976 році з використанням чеських технологій. Броварня стала основним виробничим підрозділом Чернігівського виробничого об’єднання пиво-безалкогольної промисловості Держагропрому СРСР, продукція якої, продавалася на території Чернігівщини і транспортувалася в сусідні Київську, Сумську та Брянську області.

Сьогодні тут працює понад 350 спеціалістів, які добре знають та люблять свою справу, а щодня може розливатися більше 1,45 млн. л. пива. Саме завдяки щоденній праці експертів та сучасному обладнанню броварні – вода, солод, хміль та дріжджі перетворюються в найбільш відомі торгівельні марки пива в Україні.

Броварня має свої глибоководні свердловини та новітні очисні споруди. Чернігівська броварня має ліцензію на виробництво пива Beck’s, що випускається за німецьким законом про чистоту пивоваріння.

Продукція:

Комментувати