Українське пиво

Календар пивних подій

Міжнародний пивний фестиваль Oktoberfest

Мюнхен, Німеччина

Найбільший пивний фестиваль у світі. Проходить в Мюнхені щороку наприкінці вересня — на початку жовтня і триває два тижні.

Тиждень бочкового елю

Великобританія Лондон

Тиждень бочкового елю - це щорічне святкування національного напою Великобританії - бочкового пива! Це можливість для пабів та пивоварень долучитися та заохотити своїх клієнтів спробувати та популяризувати справжній ель, організовуючи події та заходи протягом тижня.

Malto Beer Expo

Болонья, Італія

З 30 вересня по 2 жовтня в Болонье пройде виставка-фестиваль крафтового пива Malto Beer Expo. Місце проведення стане Unipol Arena.

Great American Beer Festival

Денвер, США

Ювілейний 40-й фестиваль Great American Beer Festival відбудеться у Денвері 6-8 жовтня 2022 року. Святкування 40-річчя крафтового пива!

Варшавський фестиваль пива

Stadion Legii Warszawa Łazienkowska 3, 00-449, Warszawa

Фестиваль пива у Варшаві вперше відбувся у 2014 році, ставши першим заходом такого роду у Польщі. Він продовжує об'єднувати сучасні польські смаки крафтового пива та найгарячіші тренди. Сучасні польські пивовари є пристрасними, безкомпромісними і прагнуть кинути виклик м'яким традиціям, щоб створити вражаюче, сучасне пиво. А Варшавський фестиваль пива - це місце, де можна скуштувати найкраще […]

Poperinge Bierfestival

Poperinge, Бельгія

25-й пивний фестиваль Poperinge Bierfestival пройде 29-30 жовтня 2022 року. Очікується участь 25 бельгійських і зарубіжних пивоварен, які представляють 100 сортів пива.