Українське пиво

ПИВОВАРНІ

Всі, хто варить українське пиво: пивзаводи, великі та малі виробники пива, міні- та крафтові пивоварні.

ЗЛАК брюері

ЗЛАК брюері

Крафтова пивоварня. Концепт броварні будується навколо різноманітних злакових культур. Пивоварня використовує лише високоякісні інгредіенти.

Varvar Brew

Крафтова пивоварня, розташована у м.Київ. Це і бізнес з грунтовним і ретельним підходом до всіх деталей, і креативне і пасіонарне втілення мрії.

Пивоварня «KÖLENBERG»

Пивоварня «KÖLENBERG» заснована у 2021 році в Хмельницькій області, місто Кам‘янець-Подільський. Пиво вариться по класичним європейським технологіям.

Крафтова броварня El'var

Крафтова броварня El’var

Між кількістю і якістю ми обираємо останнє, тож маємо в асортименті допоки 9 смаків крафту. Варто спробувати, і ви відчуєте різницю між пивом крафтовим і звичайним.

Пивоварня Волинський Бровар

Волинський Бровар

Волинський Бровар – українська пивоварня, яка спеціалізується на виробництві крафтового пива найвищої якості. Підприємство розташоване у Рівненській області, місто Березне.

Пивоварня Mova

Крафтова пивоварня Mova

Mova - пивоварня, яка ставить собі на меті не зварити якомога більше пива, а заварити якомога більше зв’язків між людьми за допомогою свого продукту.

Опілля

Опілля

Пивоварня «Опілля» розташована у м.Тернопіль. Веде свою історію з 1851 року, саме тоді була заснована перша велика пивоварня Тарнополя.

Уманьпиво

Уманьпиво

Пивоварню заснували місцеві купці Еттінгер, Бергельсон, Рутчайхер та Френкеля у 1878 році. Пивоварний завод був оснащений котлом потужністю 12 кінських сил та обслуговувався 12 робітниками.

Пиповарня Хмельпиво

Хмельпиво

Продуктова політика броварні будується за сформульованим керівником підприємства принципом: "Що хмельничанин хоче, те ми й виробляємо".

ЗАТ «Лиспи». Лисичанський пивоварний завод

ЗАТ Лиспи Лисичанський пивоварний завод — підприємство харчової промисловості України, що працює у галузі броварства. Розташоване у місті Лисичанську Луганської області. Входило до числа ініціаторів об’єднання...

ТОВ Пінта Кремінський Пивоварний Завод

ТОВ Пінта Кремінський Пивоварний Завод – підприємство харчової промисловості України, зайняте у галузі виробництва та реалізації пива. Розташоване у місті Кремінна Луганської області. Історія ТОВ...

Карпатська пивоварня “Новотех”

Карпатська пивоварня (СП ТОВ «Новотех») — підприємство харчової промисловості України, зайняте у галузі виробництва та реалізації пива, розташоване у місті Берегове Закарпатської області.

ТОВ Бердичівський пивоварний завод

ТОВ Бердичівський пивоварний завод – підприємство харчової промисловості України, зайняте у сфері виробництва та збуту продукції броварства. Розташоване у місті Бердичеві Житомирської області. Перші згадки про...

ПрАТ Efes Ukraine

1 лютого 2017 року ПрАТ «Ефес Україна» повністю втратила контроль над заводом «Сармат» внаслідок введення так званої «тимчасової адміністрації» керівництвом «ДНР».