Українське пиво

ПИВОВАРНІ

Всі, хто варить українське пиво: пивзаводи, великі та малі виробники пива, міні- та крафтові пивоварні.

Микулинецький бровар

Микулинецький Бровар

Єдина пивоварня в Україні, яка за високу якість продукції відповідно до європейських стандартів нагороджена дипломом та сертифікатом Європейської Бізнес Асамблеї.

Ten Men Brewery

Крафтова пивоварня з м.Вовчанськ Харківської області. Це об'єднання 10 чоловіків, які так чи інакше беруть участь у варінні пива.

Plemya Brewery

Мета компанії - виведення сортів, які можуть стати прикладом своїх вподобань. Доведенння сортів до ідеального - те, заради чого ми взагалі почали цю справу.

Пивоварня Red Cat Brewery

Red Cat Brewery

Великий вибір крафтового пива від харківської броварні Red Cat Brewery. Постійні сорти та лімітовані новинки щомісяця. Ексклюзивна лінійка кислих елів.

ЗЛАК брюері

ЗЛАК брюері

Крафтова пивоварня Злак. Концепт броварні будується навколо різноманітних злакових культур. Пивоварня використовує лише високоякісні інгредіенти.

First Dnipro Brewery

First Dnipro Brewery

Один з флагманів крафтового пивоваріння в Україні. Варить як класичні, так і експериментальні сорти пива, бере участь в знакових форумах та фестивалях.

Varvar Brew

Varvar Brew

Крафтова пивоварня, розташована у м.Київ. Це і бізнес з грунтовним і ретельним підходом до всіх деталей, і креативне і пасіонарне втілення мрії.

Коленберг

Пивоварня «KÖLENBERG»

Пивоварня «KÖLENBERG» заснована у 2021 році в Хмельницькій області, місто Кам‘янець-Подільський. Пиво вариться по класичним європейським технологіям.

Крафтова броварня El'var

Крафтова броварня El’var

Між кількістю і якістю ми обираємо останнє, тож маємо в асортименті допоки 9 смаків крафту. Варто спробувати, і ви відчуєте різницю між пивом крафтовим і звичайним.

Пивоварня Волинський Бровар

Волинський Бровар

Волинський Бровар – українська пивоварня, яка спеціалізується на виробництві крафтового пива найвищої якості. Підприємство розташоване у Рівненській області, місто Березне.

Пивоварня Mova

Крафтова пивоварня Mova

Mova - пивоварня, яка ставить собі на меті не зварити якомога більше пива, а заварити якомога більше зв’язків між людьми за допомогою свого продукту.

Пивоварня Опілля

Опілля

Пивоварня «Опілля» розташована у м.Тернопіль. Веде свою історію з 1851 року, саме тоді була заснована перша велика пивоварня Тарнополя.

Уманьпиво

Уманьпиво

Пивоварню заснували місцеві купці Еттінгер, Бергельсон, Рутчайхер та Френкеля у 1878 році. Пивоварний завод був оснащений котлом потужністю 12 кінських сил та обслуговувався 12 робітниками.

Пиповарня Хмельпиво

Хмельпиво

Продуктова політика броварні будується за сформульованим керівником підприємства принципом: "Що хмельничанин хоче, те ми й виробляємо".