Українське пиво

ПИВО

Інформація про українське пиво: каталог, фото, характеристики, дегустації, огляди, відгуки, обговорення.

Показати фільтр
Пиво Слава ЗСУ

Слава ЗСУ

Пиво Слава ЗСУ Imperial stout від крафтовох броварні Правда - це лімітова партія Пива Перемоги, зварений з додаванням екзотичних цукрів з різних куточків світу.

Kaltenberg Spezial

Пиво Kaltenberg Spezial зварене на Микулинецькій Броварні. Золотий колір, дуже тонкий і чистий, трохи дріжджовий повний первинний смак.

Лагер Традиційне

Пиво Лагер Традиційне від Микулинецький Бровар - зварене із чистого солоду. Має чистий смак, легке, глибокого збродження, з приємною хмелевою гіркотою.

Пиво Микулин Безалкогольне

Микулин Безалкогольне

Безалкогольне, непастеризоване пиво зварене по спеціальній технології із збереженням всіх смакових властивостей завдяки спеціальній расі дріжджів.

Пиво Українське Темне

Українське Темне

Пиво Українське Темне - зварене з світлого, карамельного і темного солоду. Має приємний солодово-карамельний смак з приємною хмільною гіркотою.

Пиво Новорічне

Новорічне

Пиво Новорічне - спеціальне міцне сезонне пиво. М'яке, живе, багате пиво, трішки солодкувате з винним присмаком. Розливається тільки у грудні та січні.

Пиво Barley Wine

Barley Wine

Пиво Barley Wine від броварні Микулинецький Бровар - це міцний ель зварений з бельгійського солоду та дріжджів верхового бродіння.

Blanche Raspberry

Blanche Raspberry

Пиво Blanche Raspberry від броварні Микулинецький Бровар – це спеціальний сорт пива з малиною.

Пиво Blanche Orange

Blanche Orange

Пиво Blanche Orange від броварні Микулинецький Бровар - це спеціальний сорт пива з прянощами і апельсином.

Пиво Микулин Пілз

Микулин Пілз

Пиво Микулин Пілз від броварні Микулинецький Бровар зварене з використанням світлого солоду, м'якої джерельної води та найважливіше ароматичного хмелю.

Пиво Kaltenberg Royal Lager (Калтенберг Королівський Лагер)

Kaltenberg Royal Lager

Пиво Kaltenberg Royal Lager (Калтенберг Королівський Лагер) має м’який, зрілий смак і приємну гіркоту, яку надає хміль «Hallertau».

Пиво Троян

Троян

Світле непастеризоване пиво від броварні Микулинецький Бровар. Приємне, легке і чисте у смаку. Зварене із чистої джерельної води, відбірного солоду, хмелю.

Пиво Микулин

Микулин

Це легке світле пиво - найбільш вживане та улюблене серед усіх сортів Микулинецький Бровар. Виготовлене із чистої джерельної води, світлого солоду та хмелю.

Пиво Микулин 900

Микулин 900

Це пиво з приємною хмелевою гіркотою та ароматом. Виготовлено з чистої джерельної води, пивоварного солоду, ячменю, рису, хмелю.

Пиво Koruna Ceska (Корона Чеська)

Koruna Ceska

Це світле пиво з насиченим смаком та ароматом відповідає смаку елітних сортів чеського пива. Солодовий смак, що поєднується із хмелевою гіркотою.