Українське пиво

ПИВО

Інформація про українське пиво: каталог, фото, характеристики, дегустації, огляди, відгуки, обговорення.

Показати фільтр
Лаймхулі (ЗЛАК брюері)

Лаймхулі

Зварене у броварні ЗЛАК брюері в колаборації з броварнею Uniporn. Лактобактерії, сік та кірка лайму, модні американські хмелі, та лагерні дріжджи.

Vanilla Stout

Крафтове пиво Vanilla Stout від броварні ЗЛАК брюері. Сухий, кремовий стаут з додаванням мадагарської ванілі сорту бурбон.

Light Lager

Пиво Light Lager від крафтової пивоварні ЗЛАК брюері. Легкий та питкий лагер, саме той, що гарно пасує до будь-якої рибної чи м’ясної закуски.

Session IPA (ЗЛАК брюері)

Session IPA

Пиво Session IPA від пивоварні ЗЛАК брюері. Злакову партію в цьому сессіонний IPA грають вівсяні пластівці, вони зробили еффект пилової бурі в бокалі.

Modern Pils (ЗЛАК брюері)

Modern Pils

Пиво Modern Pils від пивоварні ЗЛАК брюері. Базою став чеський пілзнер, який ми зварили з додаванням американського хмілю Citra та хміля Strata.

Weissbier (ЗЛАК брюері)

Weissbier

Weissbier від пивоварні ЗЛАК брюері. Цьому пшеничне пиво абсолютно не прозоре, має м'який смак, помірну кількість алкоголю та майже відсутню гірчинку.

Kolsch (ЗЛАК брюері)

Kölsch

Kölsch від пивоварні ЗЛАК брюері. Характеризується делікатним балансом, помірною солодовістю та хмільовим характером.

Rice Lager (Злак брюері)

Rice Lager

Легкий та питкий лагер, що гарно пасує до будь- якої рибної чи м’ясної закуски. Зварений за японським стилем з додаванням рису в затор.

Пиво Дитяче Харчування (Злак Брюері)

Дитяче харчування

Солодкий, ароматний, персиковий айпіей. До основого пивного набору додали вівсянки, мішок лактози, персикової пюрешки, хмілю Azacca і вуаля.

пиво L.APA від First Dnipro Brewery

L.APA

Соковите ароматне пиво з відчутною цитрусовою гіркотою і довгограючим післясмаком. Цитрусові тони, мандарин, грейпфрут, лайм, а також квітково-трав'янисті ноти.

Герої Не Вмирають (Varvar Brew)

Герої Не Вмирають

Пиво Герої Не Вмирають від пивоварні Varvar Brew. Новий благодійний сорт, прибуток від продажу якого повністю передаватиметься до благодійного фонду.

Thrilling APA (Varvar Brew)

Thrilling APA

Пиво Thrilling APA від пивоварні Varvar Brew. American Pale Ale, такий новий, що аж хрустить. Смакує: Тропічні фрукти, ягоди, хвоя.

Captain Salt (Varvar Brew)

Captain Salt

Пиво Captain Salt від пивоварні Varvar Brew. Вид: Sour - Traditional Gose. Смакує: свіжий, кислуватий, солоний.

Citra APA (Varvar Brew)

Citra APA

Пиво Citra APA від пивоварні Varvar Brew виду American Pale Ale. Повний виразних відтінків маракуї, дині, лайма і грейпфрута.

Samurai's Daughter (Varvar Brew)

Samurai’s Daughter

Пиво Samurai's Daughter від пивоварні Varvar Brew. Гострий, мов лезо катани, імбир. Смакує: свіжий, пікантний, імбирний.