Українське пиво

Kaltenberg Spezial

Пиво Kaltenberg Spezial
Вміст алкоголю ABV: 5.5%
Щільність: 13.3%

Пиво Kaltenberg Spezial зварене на Микулинецькій Броварні спільно з німецькими пивоварами по ліцензії Його Королівської Високості Принца Люітпольда Баварського.

Це пиво виготовлене згідно з законом «Про чистоту пива», що був виданий прадідом Принца Люітпольда Баварського – Вільгельмом IV у 1516 році. Згідно з цим законом, пиво повинно варитися виключно з солоду, води і хмелю. Протягом багатьох віків королівська баварська сім’я вважала своїм обов’язком зберігати та забезпечувати якість пива в Баварії. Принц Люітпольд фон Байерн слідує традиціям своєї сім’ї, використовуючи традиційну методику виробництва і сімейну рецептуру, продовжує варити королівське баварське пиво в замку Кальтенберг. Його сім’займається пивоварінням з 1260 року. І вона також управляла Баварією 738 років. Пивоварня Кальтенберг в Баварії є Батьківщиною королівського баварського пива. Цей замок є також резиденцією Принца Люітпольда фон Байерн, який особисто контролює якість цього пива.

Пиво Кальтенбер виготовлено в Микулинцях з дотриманням усіх німецьких стандартів повністю відповідає усім якостям королівського баварського пива. Назва бренду Kaltenberg походить від його місця знаходження – замку Кальтенберг. Золотий колір з дрібнопористою піною, дуже тонкий і чистий, трохи дріжджовий повний первинний смак. Післясмак згасає швидко, не залишаючи залишкової гіркоти.

Коментувати

Останні новини