Українське пиво

Біле (Опілля)

Біле (Опілля)
Пивоварня: Опілля
Вміст алкоголю ABV: 4.0%
Рівень гіркоти IBU: 12
Щільність: 11.0%

Ароматна легкість пшеничного нефільтрованого світлого пива від пивоварні “Опілля”. Пиво має ніжний смак пшеничного солоду з помітними фруктовими нотками, гармонійно поєднанні з ароматом коріандру та м’якою хмелевою гіркотою. Вирізняється витонченим ароматом прянощів та фруктів, м’якою освіжаючою кислинкою.

До певного часу  технологія виготовлення цього стилю пива була чи не єдиним винятком у німецькому законі «про чистоту». Адже відомо, що для приготування пива згідно різних варіацій цього німецького закону покликаного берегти «чистоту пива» дозволялося використовувати лише воду, ячмінь і хміль. Про дріжджі не згадували, бо їх на той момент ще не відкрили.
Понад три століття лише баварська королівська родина мала виняткове право варити пиво з додаванням пшениці і поступилася цим правом лише наприкінці XIX століття, коли дозволила виготовляти його приватним виробникам.
Сьогодні, за різними даними близько чверті пива, яке виготовляється у найбільш «пивному регіоні» Німеччини, Баварії, припадає саме на пшеничне біле пиво.
Популярним біле пиво було також у Бельгії, де пивовари, на відміну від Німеччини, любили експериментувати, додаючи до пива різні трави, фрукти.

Характеристики пива Опілля Біле

Сорт: Вітбір / Witbier
Калорійність: 42 ккал / 100г
Поживна цінність: 4,9г / 100г
Густина (OG): 11%
Міцність (ABV): 4,0%
Гіркота (IBU): 12

Коментувати

Останні новини