Українське пиво

Княже (Опілля)

Княже (Опілля)
Вид пива: Lager – Dark
Пивоварня: Опілля
Вміст алкоголю ABV: 4.8%
Рівень гіркоти IBU: 13
Щільність: 12.0%

Темного кольору досягають за рахунок використання спеціального солоду, а саме карамельного. «Опілля Княже» – це смак шляхетності та вишуканості.
Пиво має виражений карамельний смак і аромат з помірною хмелевою гіркотою.

До XIX сторіччя усі різновиди лагера були темними, оскільки примітивні технології сушіння солодового зерна, завжди залишали солод злегка підгорівшим і навіть підсмаженим, що давало напою незвичний колір та аромат. З появою технологій процес приготування вдосконалився: щоб отримати темне пиво, пивовари стали використовувати особливі рецептури.
Темні лагери характеризувались м’яким солодовим смаком з карамельним чи шоколадним відтінком. Особливості темного пива – солодкість, виражена хмелева гірчинка та хлібний аромат. Колір напою міг варіюватись від червоно-помаранчевого до темно коричневого з рубіновим.
Міцність пива залежала від сорту, зазвичай в темному лагері не було більше 6% алкоголю.
Темне пиво було і першим напоєм, який стандартизували згідно Баварського закону про чистоту пива 1516 року. З того часу є певний стандарт, який передбачає тільки натуральні інгредієнти.
У 1997 році тернопільська пивоварня «Опілля» вперше зварила «Княже», посилаючись на стандарти Баварського закону про чистоту пива 1561 року.

Характеристики пива Княже від пивоварні Опілля

Сорт: Темний Лагер / Dark Lager
Калорійність: 45 ккал / 100г
Поживна цінність: 4,7г / 100г
Густина (OG): 12%
Міцність (ABV): 4,8%
Гіркота (IBU): 13

Коментувати

Останні новини