Українське пиво

Микулинецький Бровар

Микулинецький бровар

Пивоварня Микулинецький Бровар, яка знаходиться у древньому селищі Микулинці, варить великий асортимент живого непастеризованого пива.

Вода, яка проходить через поклади голубої глини в ґрунті, наділена самою природою всіма смаковими якостями і використовується для варіння пива і виробництва напоїв. Завдяки джерельній воді, екологічно чистій сировині та високотехнологічному обладнанню, зберігаючи стару класичну схему пивоваріння (кожен сорт відповідно до своєї рецептури вариться окремо), а також професіоналізму працівників ТОВ “Микулинецький Бровар” виготовляє продукцію із надзвичайними смаковими якостями.

Єдина пивоварня в Україні, яка за високу якість продукції відповідно до європейських стандартів нагороджена дипломом та сертифікатом Європейської Бізнес Асамблеї, м. Оксфорд (Англія 2006 рік).

На даний час потужність заводу становить 1 700 000 декалітрів пива, 1 500 тонн солоду в рік. Броварня виготовляє більше двох десятків сортів пива, серед яких ексклюзивна продукція – спеціальні сорти пива “Елітне”, “Вища проба”, з тонко-ароматичним хмелем, які розливаються в спеціальні пляшки з відкидною бугельною пробкою. Гордістю пивоварні є подарунковий варіант “Рідна Україна”, що розливається у дволітрові сифони, “Медове” та “Тернове поле” – в п’ятилітрові бочки. У фірмових пляшках розливають такі сорти пива: “Микулин”, “Троян”, “Тернове поле”, “Медове”, “Лагер”, “Новорічне”, “Українське” – темне, “Микулин 900”, “Radler”, “Barley Wine” та “Безалкогольне”. “Blanche” – спеціальне пиво з прянощами.

Також пивоварня варить пиво “Kaltenberg” по ліцензії принца Люітпольда фон Баєрна і пиво Чеська Коруна по ліцензії чеських пивоварів.

Головне правило забезпечення стійкості пива – дотримання технологічних режимів та ідеальної чистоти на всіх етапах приготування та розливу пива, що контролюють мікробіологи, які проводять аналізи на сучасному обладнані. На підприємстві в кожному цеху встановлені безрозбірні системи миття (СІП), що використовуються для миття обладнання з допомогою автоматичної системи управління.
Термін зберігання «живого» пива визначають різні фактори. Першим є біологічна стійкість, яка визначається кількістю мікроорганізмів в пиві. В багатьох споживачів, ще з радянських часів склалася застаріла думка про те, що пиво без пастеризації може зберігатись кілька днів.
Раніше, більшість обладнання на пивзаводах було виготовлене з чорного металу, на якому забезпечити мікробіологічну чистоту було дуже важко, оскільки його поверхня не відповідала чистоті полірування.
Крім того, метал негативно впливав на смакові властивості пива. На пивзаводі Микулинецький Бровар встановлено все обладнання з харчової, нержавіючої сталі з гладкою поверхнею відомих європейських виробників.
Ще одним фактором, який впливає на термін зберігання, є білково-колоїдна стійкість. Так само, як із мікроорганізмами, чим більший їхній вміст, тим менший термін зберігання продукту. Забезпечення дотримання технологічних режимів та ідеальної чистоти на всіх етапах приготування продукту, дозволило пивоварні досягнути терміну зберігання не пастеризованого пива 90 діб.

Адреса пивоварні Микулинецький Бровар

смт. Микулинці вул. Набережна, 33, Теребовлянський р-н., Тернопільська обл., Україна, 48120
Телефони: (035) 515-14-42, (035) 512-18-81

Асортимент пива пивоварні “Микулинецький Бровар”

Коментувати

Останні новини