Українське пиво

Перша Подільська Парова Броварня

Перша Приватна Парова Броварня

Глібівське пиво — це виключно натуральний продукт, виготовляється за старовинними українськими та німецькими рецептами.

Як ми варимо пиво

  1. Головний принцип якому підкорюється увесь виробничий процес, це постійний контроль якості.
  2. Ми відбираємо та доставляємо з Німеччини найкращі солод та хміль. Відправляємо у свою солодовню, щоб зварити найкраще сусло.
  3. Варимо сусло, беремо воду та солод. Змішуємо в затиральному чані і доводимо до кипіння. Додаємо хміль. Варимо. Проціджуємо, додаємо дріжджі та відправляємо на бродіння.
  4. 7 днів відбувається процес основного бродіння.
  5. 2 тижні пиво доброджує в чані згідно старовинної технології відкритого бродіння.
  6. Фільтрація пива 1 доба.

На даний момент потужність пивзаводу сягає 40 тон в місяць, а це близько 80 000 тисяч пляшок. Максимальний термін зберігання пива 45 днів. Варка пива відбувається за спеціальною технологією відкритого бродіння. У пивоварінні — це один із способів виробництва пива. Для відкритого бродіння необхідні спеціальні ванни чи чани. Цей спосіб є найдавнішим, і широко поширеним у багатьох європейських пивоварнях, особливо у Німеччині та Бельгії. В Україні варять пиво таким методом лише 5 пивоварень. При відкритому бродінні, на відміну бродіння у більш сучасних циліндро-конічних чанах, на дріжджові клітини направляється мінімальний тиск, що позитивно впливає на їх фізіологічний стан. Також при відкритому бродінні утворюється трохи більше летких сполук (ефірів та вищих спиртів), що позитивно впливає на аромат пива. За такої технології відбувається позитивна селекція дріжджів і стає можливим тривалий час підтримувати їх у незмінному стані.

Однією з переваг відкритого бродіння для пивоварів є наочність процесу: вже через 24 години після завдання дріжджів зазвичай можна спостерігати забіл, що свідчить про початок бродіння. Після завершення головного бродіння пиво перекачується на доброджування в чани або розливається в пляшки.

Поширена хибна думка, що відкрите бродіння може застосовуватися тільки для сортів пива верхового бродіння. Насправді пивоварні, що використовують цю технологію, виробляють як верхове, так і низове пиво.

Наша позиція залишається незмінною: ми свідомо і принципово не використовуємо жодних барвників, стабілізаторів та консервантів у виробництві пива. Тільки натуральні компоненти найвищої якості, які завдяки природному бродінню перетворюються в запашне хмільне золото.

Исторія пивоварні Перша Подільська Парова Броварня

Перша згадка про Глібівський завод датована 1880 роком.

На той час, пивзавод перебував в оренді у пана Mecher Morgerster. Тоді, це було невелике підприємство, яке щороку виробляло близько десяти тисяч гектолітрів пива.

У 1897 році, пивоварня вже мала горду назву «Першої Подільської Парової Броварні». Власниками якої були граф Щенсній та Ольга Козібродзькі. Головні здобутки «Першої Подільської Парової Броварні» отримані в Європі, а саме у Відні де 1904 році на виставці пиво було нагороджене «золотими медалями».

З газети 1913 року:
«Заклади промисловості графів Козібродзкіх в Глібові: пошта і телеграф Глібова, 4 телефони, залізнична станція Гримайлів. Перша Подільська Парова Броварня Емерика Щесного і Ольги Козібродзкіх в м.Глібів нагороджені численними вітчизняними та зарубіжними медалями, робить чудові сорти пива: пиво «Березневе», пиво «Березневе Експортне», «Спеціальне Пиво Заводу», «Бок Глібівський», «Лезак».

У радянські часи Глібівська пивоварня працювала з 50-х по 80-і роки.
У 2021 році відбулось відродження пивоварні. Нащадком графа Козібродзкого, який проживає у Варшаві, були передані старовинні рецепти пивоваріння збережені до наших часів. Згідно них, відроджується «Перша Подільська Парова Броварня» у Глібові. Сучасні пивовари варять пиво на високотехнологічному обладнанні старовинним способом відкритого бродіння.

Контакти Першої Подільської Парової Броварні

Адреса виробництва: Тернопільска обл. Чортківський р-н. с. Глібів, вул. Броварна, 1
тел: +380680601396
Виконавчий директор: Степан Михайлович

Асортимент пива пивоварні “Перша Подільська Парова Броварня”

Коментувати

Останні новини