Українське пиво
Varvar Brew

Varvar Brew – крафтова пивоварня, розташована у м.Київ. Заснована у травні 2015 р.

З одного боку, це бізнес з грунтовним і ретельним підходом до всіх деталей — від технології, до маркетингу і роботи з торговими мережами. З іншого боку — це креативне і пасіонарне втілення мрії.

Інформація від пивоварні Varvar Brew

Ми мріємо про краще пиво, про щире задоволення від цього напою, про строкату і різноманітну пивну культуру і хочемо розділити її з вами.
Ми не перші і точно не останні пивовари, які вирішили, що в пивній культурі знайдеться місце всім, хто палає нестримним бажанням змінювати її, розвивати і просто варити й пити хороше пиво.
Ще на початку свого шляху ми захоплювалися різними пивоварнями, та й зараз у кожного з команди є свої особисті улюбленці, але ми більше не хочемо бути ні на кого схожими. Ми хочемо бути собою, торувати власний шлях, набивати власні гулі і здобувати свої перемоги, розвиватися, прагнути більшого і звісно, робити це разом із вами.
Сьогодні у нас є, і ми цим невимовно пишаємося, нова броварня, схожа на центр управління космічними польотами. Не думайте, що ми позбулися нашої першої і любленої маленької броварні, ні, у нас на неї, ви правильно думаєте, ВЕЛИКІ плани. І ми і далі мріємо з розмахом. Ми лише хочемо розділити цю мрію про краще пиво, про щире задоволення від цього напою, про строкату і різноманітну пивну культуру — розділити її з вами.
Кожен сорт нашого пива, постійний чи експериментальний, зварено з шаною до традицій і прагненням нових горизонтів, відкритістю до найшаленіших ідей і мрією про велике пивне майбутнє.

Обладнання пивоварні Varvar Brew: ZIP Technologies.

Контактна інформація пивоварні Varvar Brew

Адреса: 02125, м. Київ, вул. Старосільська, 1Е
Телефон: +38 (067) 629-51-11

Асортимент пива пивоварні “Varvar Brew”

Коментувати

Останні новини