Українське пиво

First Dnipro Brewery

First Dnipro Brewery

Пивоварню First Dnipro Brewery (“Перша Дніпровська Броварня”) було відкрито в травні 1997 року, як перший у Дніпропетровську пивзавод, що виробляє непастеризоване пиво за німецькою технологією. Устаткування було виконано угорською компанією “ZIP Technologies”, що є на даний момент світовим лідером з виробництва пивного обладнання. У 2015 році спільно з мережею магазинів “Море Пива” завод став учасником проєкту “Гурман Меню”, що ґрунтується на підвищенні культури вживання пива всіма клієнтами мережі, шляхом впровадження унікальних крафтових сортів, зварених на потужностях заводу. Завдяки цьому наразі “First Dnipro Brewery” став одним із флагманів крафтового пивоваріння в нашій країні, виробляючи близько 8 сортів пива різних стилів із загальним проливом 2 млн літрів на рік. Також команда “FDB” бере активну участь у розвитку вітчизняного крафтового пивоваріння на території країни і надає всіляку підтримку початківцям-броварникам, шляхом впровадження в функції заводу контрактних і приватних варок. Завдяки цьому багато молодих пивоварів незабаром стануть “цікавими гравцями” на пивоварному ринку України. “First Dnipro Brewery” завжди відкритий для нових цікавих проєктів, які розраховані на підвищення рейтингу та впізнаваності вітчизняного крафтового пивоваріння в країні та у світі.

Зараз First Dnipro Brewery (FDB) – один з флагманів крафтового пивоваріння в Україні. Варить як класичні, так і експериментальні сорти пива, бере участь в знакових форумах та фестивалях, є володарем багатьох нагород на українських та міжнародних дегустаційних конкурсах. Розвиває крафтову культуру в країні, пропонує підтримку пивоварам-початківцям, надає можливість контрактних і приватних варок.

Нагороди пивоварні First Dnipro Brewery

У 2017 році пивоварня взяла участь в першому в Україні незалежному дегустаційному конкурсі East European Beer Award-2017, організованому видавничим проектом «Технології та інновації» та «Київською пивною лігою». У пивному змаганні, проведеному за європейськими правилами, взяло участь 34 пивоварні з України та одна з Чехії. 38 дегустаторів визначали найкраще пиво з 130 представлених зразків в різних категоріях. У категорії Pale Ale пивоварня First Dnipro Brewery взяла срібло з пивом Happy APA. А Golden Ale приніс золоту медаль, ставши кращим в групі Belgium Style Ale.

East European Beer Award-2018 зібрав 54 пивоварні та 72 пивних суддів з України, Чехії та Італії. Зразків було більше – 265 і боротьба стала напруженіше. Проте, три медалі відвоювали – представники Brewers` Family: L.APA в категорії Pale Ale і Goldy в Belgium Strong Ale – здобули бронзові медалі. Бальтійскій портер Captain Morion – забрав срібло в категорії Porter|Stout.

Відкрита Українська пивна премія Hop Cup Ukraine Open Beer Awards-2019 принесла ще три нагороди для сімейки пивоварів і FDB. Срібло дісталося пілснеру Hippie Pils (категорія Pale Lager), L.APA (APA) і Goldy (Belgian Ale Styles). Золото взяв Hopkins (в категорії IPA).

Ще одну золоту медаль з Kyiv Beer Festival-2019 привезла Goldy, здобувши перемогу в сліпий дегустації в категорії Belgian Strong Ale.

2019-й приніс ще одну престижну нагороду. Пивоварня First Dnipro Brewery, ставши в національному бізнес-рейтингу однією з найбільш ефективних компаній України, отримала титул «Лідер галузі 2019».

Контакти пивоварні First Dnipro Brewery

м. Дніпро, вул. Кільченська, 5а
Телефон: +380670770288

Асортимент пива пивоварні “First Dnipro Brewery”

Коментувати

Останні новини