Українське пиво
Пивоварня Plemya Brewery

Мета нашої компанії – виведення сортів, які можуть стати прикладом своїх вподобань. Доведенння сортів до рангу ідеального – те, заради чого ми взагалі почали цю справу. Зрозуміло, що робити ми це будемо з усіма членами нашого племені, а саме в першу чергу з вами.

Тому, на данному етапі ми не плануємо варити всі сорти світу, просто щоб спробувати. Ми плануємо обрати лише три основних напрямки, над якими будемо працювати першим часом.

Перш за все, звичайно, в стороні не може залишитися IPA, як напевно що найулюбленіший сорт для багатьох з вас. Звичайно ж, що в рамках цієї категорії будуть виходити різноманітні релізи, як NEIPA, Milkshake IPA, American IPA, тощо.

Другим напрямком стануть щільні та тягучі імперці на подвійному заторі. Стаути, портери, бальтійські портери, браун елі. Вони можуть бути за лактозою, горіхами, ваніллю, бурбоновою щепою та всім тим, що ви так любите.

Третій, та не менш цікавий – SOUR. Місця для польоту фантазії тут стільки, що не долетіти без дозаправки. Тому тут певно що може бути щось найбільш скажене.

Отже ми починаємо крокувати цим шляхом, а ви вже в свою чергу будьте чемними хлопчиками та дівчатами, долучайтесь та давайте разом створимо своє племя дійсно дружніх поціновувачів крафтового пива.

Контакти броварні Plemya Brewery

м.Боярка
Телефон: +380930130808

Асортимент пива пивоварні “Plemya Brewery”

Коментувати

Останні новини