Українське пиво
Крафтова броварня Дідько

Амбіційна київська крафтова пивоварня “Дідько”, для тих, хто шанує справжнє пиво. “Дідько” чіпляє вже однією назвою. А ті, хто спробує їхнє пиво – зачепиться за цей продукт назавжди.

Пивовари справжні експериментатори. Цікаві поєднання складників (наприклад манго та персика) дають їм можливість відкривати все нові й нові сорти крафтового пива.

Інформація, яку надала броварня Дідько: Так, ми варимо усякий жестяк та хардкор, але такий няшний, шо в це пиво можна й закохатися ненароком. Наша фішка у неповторюваності сортів, звичайно маленькі виключення є, проте більшість рецептів це унікальні та разові варки.

Я варю пиво, дуже крафтове і нереально інтригуюче пиво. Тож коли тебе посилають до Дідька, це не привід ображатися, це привід випити. А з тим що… будь упевнений, у Дідька знайдется пиво саме для тебе..

Табаско, ківі, томати, манго, бальян, полуниця це далеко не повний список що Дідько може покласти в пиво. Але також ніхто не забуває про класичні лагери, бельгійски сорти. Дідько дуже любить колабараціі, це коли два, чи більше пивоварів, п’ють, варять пиво, і знову п’ють. Результат такої співпраці завжи унікальний, і завжи смачний що доводять спільні проекти з броварнями Німечини, Польщі, Білорусі та багатьма українськими друзями.

Контакти броварні Дідько

Телефон: +380635711112
e-mail: [email protected]

Пиво від пивоварні Дідько

Їбланш (Witbier Blanche)
Party Hard (Sour Fruited Gose)
Double Trouble (Strong Ale American)
Dast Ist Fantastisch (Pilsner German)
Tabasco (Stout-Milk / Sweet)
Double Trouble

Асортимент пива пивоварні “Дідько”

Коментувати

Останні новини