Українське пиво

NZ Hops запускає програму тестування нових сортів хмелю

Автор: Олег Пивнюк
NZ Hops запускає програму тестування нових сортів хмелю

Постачальник новозеландського хмелю NZ Hops запустив програму Bract Brewing, у рамках якої пивоварні будуть отримувати експериментальні сорти хмелю з Тасманії та варити з ними пиво. Це допоможе хмелярям виводити нові сорти.

Близько 60 пивоварень по всьому світу використовуватимуть нові сорти для варіння синглхоп-пива та оцінюватимуть смак, аромат хмелю та поведінку після бродіння. Поки що ці експериментальні сорти, які ще не вийшли на ринок, відомі під кодовими назвами NZH-101, NZH-102, NZH-104 і NZH-105.

Програма стане останнім етапом тестування нових сортів перед виведенням на ринок. Хмелярі спиратимуться на оцінки пивоварів, приймаючи рішення про те, які сорти висаджуватимуть у найближчі роки. NZ Hops сподівається таким чином створити сорти, які будуть такими ж успішними, як їх останній реліз — Nectaron. Цей сорт вийшов у середині 2020 року після 17 років досліджень. Nectaron посів п’яте місце в опитуванні Brewers Association, яка запитала пивоварів, яких сортів хмелю вони в майбутньому хочуть використовувати більше.

Коментувати