Українське пиво

Hopworks Urban Brewery випустить три сорти пива зі свіжого хмелю

Автор: Олег Пивнюк
Hopworks Urban Brewery випустить три сорти свіжого хмелю

Пивоварня Hopworks Urban Brewery оголосила модельний ряд пива Fresh Hop 2022 року. Три сорти свіжого хмелевого пива буде зварено Hopworks із використанням хмелю, щойно зібраного, і використаного протягом кількох годин після збирання. Лінійка на 2022 рік включає сорти: Fresh Hop Abominable, Fresh Hop Downstream IPA та Fresh Hop Ace of Spades IIPA.

«Сезон свіжого хмелю — одна з найкращих пір року для пивоварів на північному заході», — сказав у заяві головний пивовар Райан Паппе. «Це свято унікального клімату та ґрунтів, які нам так пощастило мати тут, а також таких фермерів, як наші друзі з Goschie Farms і Roy Farms, які присвятили своє життя вирощуванню цього неймовірного врожаю. Щороку у вересні ми з нетерпінням чекаємо можливості поєднати наш типовий графік пивоваріння з деякими експериментами зі свіжим хмелем, відвідуванням хмелеферм і глибоким вдиханням цього свіжого аромату шишок!»

Описи всіх трьох сортів свіжого хмелевого пива, надані Hopworks Urban Brewery

Свіжий хміль Abominable
Версія зі свіжим хмелем фірмового зимового елю компанії Abominable Winter Ale залишається вірною своєму тезці зі свіжим хмелем Centennial, який додає соковиті нотки сосни до складного цитрусового елю.
7,3% ABV 65 IBU

Свіжий хміль Downstream IPA
Зварений із сертифікованого безпечного для лосося ячменю та свіжого хмелю з Mainstem та Roy Farms, цей тихоокеанський північно-західний IPA має нотки фруктів та прянощів зі смаком сосни, грейпфрута та ананаса.
7,0% ABV 60 IBU

Свіжий хміль Ace of Spades IIPA
Цей свіжий хмелевий звір вариться з хмелю Cascade, Centennial, Simcoe, Mosaic і Amarillo, щоб збалансувати красиві цитрусові ноти, свіжий хміль Strata та чисту солодову гіркоту.
8,6% ABV 100 IBU

Коментувати