Українське пиво

Laurelwood Brewing випускає чотири сорти пива зі свіжого хмелю

Автор: Олег Пивнюк
Laurelwood Brewing випускає чотири сорти свіжого хмелю у 2022 році

У Laurelwood Brewing Co настав сезон свіжого хмелю. З урожаю хмелю 2022 року Laurelwood Brewing випустить чотири сорти пива, використовуючи сім різних свіжозібраних сортів хмелю від працівників Coleman Agriculture.

Свіжі хмелеві сорти пива будуть випущені ексклюзивно в Laurelwood Public House & Brewery протягом наступних кількох тижнів відповідно до графіків збору врожаю використовуваного хмелю. Кілька давніх фаворитів — Workhorse IPA та Free Range Red Ale — будуть у списку сезону 2022 року на додаток до двох нових експериментальних стилів.

Fresh Hop Workhorse IPA
Workhorse IPA — це надзвичайно добре збалансований і надзвичайно ароматний флагманський IPA, зварений у стилі Західного узбережжя. Ми раді, що змогли скоординувати три різні сорти хмелю для цьогорічної версії свіжого хмелю, а саме Simcoe, Amarillo та Citra. Ми додали хміль Simcoe до хмелю в день варіння, а потім помістили на Amarillo та Citra для вторинної ферментації. Сповнений свіжих хмелевих ароматів і смаків, цей щойно охмелений IPA Workhorse втілює те, яким має бути сезон свіжого хмелю!

Світлий ель Mosaic
Трохи пластівців ячменю та мюнхенського солоду додають оксамитову м’якість цьому вираженню свіжозібраного хмелю Mosaic.

Free Range Red Ale
Ми зробили наш північно-західний твіст класичного бурштинового елю, потім додали 40 фунтів свіжого Cascade до хмелю в день варіння, а потім наклали на 150 фунтів. свіжого каскаду для вторинного бродіння. Це пиво огортає почуття земляними трав’янистими цитрусовими ароматами та смаками

Fresh Hop Idaho 7 Rye IPA
Свіжий хміль Tahoma в хмелі в день варіння та свіжий Idaho 7, доданий під час вторинної ферментації, чудово поєднуються з житнім солодом, наповнюючи цей IPA яскравими цитрусовими та зеленими тропічними фруктами з м’якою трав’янистою пряністю.

Усі чотири види пива можна буде знайти на розлив у пивоварні Laurelwood Brewing, розташованій за адресою 5115 NE Sandy Blvd у Портленді, штат Орегон.

Коментувати