Українське пиво

Пивоварня Bale Breaker випускає пиво Hot Tub Lifeguard Fruited Sour

Автор: Олег Пивнюк
Пивоварня Bale Breaker Brewing випускає пиво Hot Tub Lifeguard Fruited Sour

Bale Breaker Brewing Company, сімейна пивоварня, розташована в мальовничій долині Якіма, випускає найновішу варку пива Hot Tub Lifeguard Fruited Sour. Випуском цього року став сорт ананасового манго. Це пиво стало продовженням успішного запуску Hot Tub Lifeguard у 2021 році, і це фруктове кисле пиво стає все найбільш популярним.

Завдяки пюре з ананаса, манго та лайма, доданим у ферментер, це кисле пиво кольору шампанського є таким же хрустким та освіжаючим, як занурення у холодний басейн після гарячої бані. З вмістом 5% ABV це ідеальний літній напій, яким можна насолоджуватися під сонцем.

Hot Tub Lifeguard буде розливатися барах Yakima та Seattle, а пізніше цього місяця буде розповсюджено у Вашингтоні, Орегоні та Айдахо. Щоб відсвяткувати випуск пива, в обох барах також будуть продаватися фруктові морозива Hot Tub Lifeguard, зроблені зі справжнім фруктовим соком разом із пивом, і фруктові морозива YOXIcicles із їхнім крафтовим сельтером YOXI. На вечірці випуску Yakima також виступатиме ді-джей, а призи розігруватимуться протягом ночі.

Про пивоварню Bale Breaker

Bale Breaker Brewing Company — це сімейна пивоварня, розташована в мальовничій долині Якіма, яка виготовляє свіже пиво з хмелю з власної ферми. Спираючись на досвід чотирьох поколінь у вирощуванні хмелю, Bale Breaker розпочала свою діяльність у 2013 році та виросла до третьої за величиною незалежної крафтової пивоварні у Вашингтоні. Маючи пивоварний цех на 30 бочок і цех площею 27 000 квадратних футів, вони виробляють шість сортів пива в банках протягом усього року, включаючи широко відоме Topcutter IPA. Також є пілотна пивоварня з 5 бочками, Imagination Station, де тестують та розроблють нові рецепти. Для отримання додаткової інформації відвідайте www.balebreaker.com.

Коментувати

Останні новини