Українське пиво

Пиво вихідного дня: нове світле пиво з дубових бочок і фруктовий кислий ель

Автор: Олег Пивнюк
Пиво вихідного дня: нове світле пиво з дубових бочок і фруктовий кислий ель

Пивоварня Firestone Walker повернула класичний напій, натхненний дубом, данину великої баварської традиції Октоберфесту. Лагерований у бочках з французького дуба від преміального виробника каберне з долини Напа, Firestone Walker Oaktoberfest — це 5,2% ABV Oak Aged Lager з надзвичайно м’яким смаком, чітким солодовим профілем і нотками благородного німецького хмелю.

«Деякі рецепти існують не просто так, і Oaktoberfest — чудовий приклад», — сказав пивовар Метт Брінільдсон. «Ми готуємо цей «Пасо Фестбір» періодично на протязі більше 15 років, і він витримав випробування часом. Хоча рецепт є традиційним, ми зберігаємо пиво у бочках з французького дуба, щоб надати йому особливого м’якого смаку з відтінком дубового характеру».

Компанія True North Ales планує повернутися з чимось особливим. Наповнений хмелем Citra, Vic Secret і Strata, True North Season of the Witch – це 5,9% Hazy IPA з нотами маракуйї, манго, ананаса та дині і м’яким смаком.

«Ми вперше зварили Season of the Witch ексклюзивно для наших шанувальників у Салемі, штат Массачусетс, у 2019 році. З кожним наступним роком його популярність зростала, — сказав Джейк Роджерс, засновник і керівник пивоварні True North Ales. «Осіннє пиво зазвичай буває просто гарбузовим пивом зі спеціями, але це пиво стоїть окремо».

Bale Breaker Brewing Company, сімейна пивоварня, розташована в мальовничій долині Якіма, випускає найновішу ітерацію одного зі своїх найпопулярніших сортів. Зварений цього року з ананасом і манго, Bale Breaker Hot Tub Lifeguard Fruited Sour — це обмежений випуск пива з 5% вмісту алкоголю, який, за словами пивоварні, «такий же освіжаючий, як холодне занурення після гарячої ванни».

Коментувати

Останні новини