Українське пиво

На ЧС-2022 пиво п’ють навіть мусульмани

Автор: Олег Пивнюк
ЧС-2022

Уболівальники з мусульманських країн поряд із західними шанувальниками футболу активно розкуповують пиво, яке продають у фан-зонах у Катарі.

У черзі до численних віконець, які обладнані в окремій частині фан-зони з продажем тільки пива і води, шикуються групи з уболівальників команд Тунісу, Марокко. Вони не приховують своєї національної приналежності, одягаючи футболки в кольорах прапорів своїх країн і накидаючи прапори на плечі.

Віконець для продажу пива не менше 20, уздовж черги стоять помічники, які швидко розподіляють людей по точках продажу. Півлітра пива можна купити за 50 ріалів (550 грн). В одні руки за раз можна придбати чотири склянки. Вболівальники з Тунісу одразу беруть максимальну кількість – по чотири в руки. У цих же наметах продається безалкогольне пиво за ціною 30 ріалів за півлітра (320 грн), але ним ніхто не цікавиться.

Згідно з рішенням ФІФА, пиво заборонено продавати на території стадіонів, де проходять матчі чемпіонату світу. Однак фанати можуть випити пиво, а також інші алкогольні напої на пляжах для вболівальників, у ресторанах і барах при готелях, де вони живуть, які є в кожному районі Дохи. Крім того, різні алкогольні напої продаються на майданчиках по всій катарській столиці та за її межами, де проходять концерти популярних іноземних виконавців. Так, на території клубу для гри в гольф Дохи, де щодня дають концерти, наливають не тільки пиво, а й горілку, віскі, текілу і джин. Там можна купити крафтове і баночне пиво. За банку пива 0,33 літра доведеться викласти 40 ріалів (близько 440 грн), за шот (40-60 мілілітрів) міцного алкогольного напою залежно від його якості – приблизно 35-50 ріалів (385-550 грн).

Крім фан-зон, де продається пиво, в Катарі відкрили численні безалкогольні зони для вболівальників, переважно сімей з дітьми, де встановили екрани для показу матчів, кафе, павільйони з інтерактивними тематичними розвагами, продають національний одяг і сувеніри, влаштовують виступи місцевих артистів.

Коментувати

Останні новини