Українське пиво

У Катарі пройшов пробний фестиваль уболівальників

Автор: Олег Пивнюк
ЧМ-2022

У Катарі відбувся пробний фестиваль уболівальників – його провели за кілька днів до початку чемпіонату світу з футболу. На тестовому заході виступив пародист Майкла Джексона, запустили феєрверки і показали шоу дронів.

Також відвідувачі пробного заходу могли купити пиво. За даними The Guardian, вартість келиха пива становила 14 євро (560 грн). Видання зазначило, що ціни були завищені й на інші товари. Так, порція грецького салату коштувала 12 євро (480 грн), а шматок піци – 9,5 євро (380 грн).

Раніше організатори чемпіонату світу з футболу планували зробити нижчі ціни для фантів на пиво – до 8 євро (320 грн) за склянку. Пізніше ціну підвищили. ЗМІ також писали про те, що влада вимагала перенести деякі точки продажу пива в менш помітні місця за межами стадіону.

Видання BristolPost повідомляло, що на чемпіонаті в Катарі буде запроваджено обмеження і на кількість склянок пива, які зможуть придбати вболівальники, – їхня кількість не повинна перевищувати більше чотирьох склянок на людину.

Офіційно вживання алкоголю в Катарі не заборонено. Однак перебувати в стані алкогольного сп’яніння в громадських місцях не можна, а випивати можна тільки в барах або ресторанах.

Коментувати

Останні новини