Українське пиво

Страйки призводять до дефіциту пива в Британії під час ЧМ2022

Автор: Олег Пивнюк
Британское пиво

Страйки можуть призвести до того, що Великобританія зіткнеться з дефіцитом пива під час Чемпіонату світу з футболу.

Вболівальники по всій Великобританії стикаються з перспективою дефіциту пива під час Чемпіонату світу з футболу після того, як водії американської компанії GXO, яка забезпечує 40% поставок пива у Великобританії, оголосили про п’ятиденний страйк.

Очікується, що близько 1000 працівників GXO Logistics проведуть страйк з 31 жовтня по 4 листопада на складах по всій країні через низьку заробітну плату.

Дати страйку можуть призвести до зриву поставок у кілька ключових дат у спортивному календарі, зокрема, під час Чемпіонату світу з футболу, який стартує в Катарі 20 листопада.

Уельс також зіграє проти Нової Зеландії 5 листопада в рамках осінніх міжнародних змагань з регбі.

Нік Ньюман, який керує пабом Blue Bell в Кардіффі, сказав ВВС: “Тут немає ніяких сумнівів, це лише питання логістики – через початок регбі в суботу багато підприємств можуть залишитися без прибутку”.

Профспілка “Юнайтед” заявила, що час проведення страйку “завадить пабам та іншим закладам поповнити свої погреби до початку чемпіонату світу”. Якщо суперечка залишиться невирішеною, планується проведення подальших акцій.

Паби та інші заклади, які постачають пиво великим пивоварням, включаючи Heineken та Stonegate, можуть постраждати від цього.

Джоел Кларк з профспілки Unite сказав BBC Radio Wales: “Ці члени профспілки переміщують 19 кам’яних бочок з пивом вгору і вниз по підвалах, а також керують вантажівками – і їх заробітна плата не відповідає тій, яку можна було б очікувати від водія вантажівки”.

Профспілка Unite стверджує, що працівники відкинули підвищення заробітної плати на 5%. Профспілка заявила, що GXO вимагає скорочення виплат по лікарняним, що фірма заперечує.

Представник американської логістичної компанії заявив: “Заява профспілки є неточною і вводить в оману, а їхні дії ставлять своїх членів, готельний сектор і споживачів під загрозу непотрібних зривів. Поточна пропозиція передбачає підвищення в середньому на 9,2% і не впливає на оплату лікарняних. Пропозиція є висококонкурентною і слідує за щорічним підвищенням заробітної плати на 4% вище рівня інфляції в минулому році. Підвищення перевищує середній показник по галузі, і в кожному регіоні заробіток наших водіїв вищий як за регіональний, так і за середній показник по країні”.

Великі футбольні турніри традиційно є піковим періодом для продажу пива.

Коментувати

Останні новини