Українське пиво

В США виникла загроза дефіциту пива

Автор: Олег Пивнюк
Дефицит пива

Криза в поставках вуглекислого газу і згаслий вулкан призводять до нового дефіциту пива.

“Ми працюємо від поставки до поставки протягом останніх кількох тижнів, і ми, безумовно, стурбовані поставками”, – сказав співзасновник пивоварні Aeronaut Brewing Ронн Фрідландер.

Дефіцит виробництва вуглекислого газу, викликаний забрудненням в Джексонському куполі – природному резервуарі CO2 з вимерлого вулкана в штаті Міссісіпі змушує пивоварів скорочувати виробництво.

Пивовари по всій країні повідомляють про виробничі затримки в постачанні пива на ринок і розробляють плани на випадок надзвичайних ситуацій для переходу на азот.

Нічна пивоварня Nightshift Brewery за межами Бостона закрила завод після того, як їм повідомили, що їх постачання вуглекислого газу “скоротиться в осяжному майбутньому, можливо, більше ніж на рік”.

Деякі пивовари змушені платити за вуглекислий газ в 3-4 рази більше ніж раніше, щоб не зупиняти виробницство.

Дефіцит вуглекислого газу – це нова загроза для пивної промисловості після пандемії.

Виробники пива – особливо невеликі, незалежні крафтові пивовари – борються з інфляцією і проблемами в ланцюжку поставок.

Деякі пивоварні захищені від дефіциту газу, оскільки вони використовують інноваційні технології для уловлювання природного вуглекислого газу в процесі пивоваріння і зберігають його для подальшого використання.

Наприклад, пивоварня Denver Beer Co. в Колорадо використовує регенерований CO2 і продає зайвий газ компанії, що займається вирощуванням конопель, для використання в теплицях.

В результаті ціни на пиво зросли менше, ніж в цілому на ринку продуктів харчування та напоїв, але це може змінитися, оскільки зростання вартості вхідних ресурсів – будь то CO2 або зерно – призводить до подорожчання пива.

Коментувати

Останні новини