Українське пиво

У Бразилії п’ють пиво навпаки

Автор: Олег Пивнюк
Пиво Бразилия

Бразильські любителі пива хочуть пити по-новому. Так з’явився тренд із назвою cerveja na bundinha – умовно, пиво навпаки. Місцеві жителі беруть Skol, Brahma або будь-який інший лагер, перевертають банку і роблять на дні кілька отворів. У поглиблення знизу банки засипають велику сіль, заливаючи її соком лайма. Потім потрібно доторкнутися губами до отвору з краю і випити пиво, “закушуючи” його сіллю з лаймом.

Алін Феррейра, співзасновниця Work a Beer Marketing, каже, що cerveja na bundinha – це вигадка бразильської молоді. Жодного культурного підтексту в цьому немає, спочатку спосіб пити пиво зі зворотного боку був просто студентським жартом. Однак поступово до цієї нової традиції пристрастилися й інші споживачі.

Торгова мережа Mercado Livre навіть запустила в продаж машинки, які роблять отвори в банках об’ємом 0,3 л – не потрібно використовувати ніж або цвях, а TikTok і YouTube заполонили навчальні ролики з cerveja na bundinha.

З іншого боку, під час спеки додавання солі та лайма робить пиво ще більш освіжаючим.

Також у Бразилії популярний тренд cu de burro – сіль і сік лайма змішуються в окремій склянці, а потім людина запиває цим пиво.

Коментувати

Останні новини