Українське пиво

CAMRA: Додавайте більше британських яблук у сидр

Автор: Олег Пивнюк
Давайте більше британських яблук у наш сидр, каже CAMRA

У жовтні цього року Кампанія за справжній ель віддасть перевагу сидру та перрі та продовжить роботу, щоб допомогти багатьом британським виробникам.

Незважаючи на те, що Сполучене Королівство самозабезпечується яблуками для сидру, багато найбільших виробників використовують лише законодавчо необхідну мінімальну кількість свіжовичавленого соку або імпортують дешевші концентрати з-за кордону, залишаючи традиційні фруктові сади в занепаді.

Напередодні перегляду урядом визначення сидру для службових цілей кампанія повертає споживачів туди, де сидр починається, і відзначає високоякісний справжній сидр, виготовлений зі свіжого соку.

Як пишуть новини Укрнет, це стало результатом дослідження, проведеного на замовлення CAMRA, яке показало, що 93% опитаних оцінили збереження традиційних фруктових садів як важливе для них. Вісімдесят сім відсотків вважають важливим підвищення мінімального вмісту соку в сидру, щоб допомогти зупинити втрату фруктових садів.

Директор кампанії CAMRA щодо справжнього елю, сидру та перрі Джилліан Хаф сказала: «Це фантастична новина, що уряд перегляне визначення сидру для службових цілей. Ця галузь переживає ренесанс, коли як нові, так і старі виробники створюють високоякісний сидр і перрі з високим вмістом соку. Те, що уряд відповів на це зобов’язанням забезпечити, щоб податкова система відображала та підтримувала галузь, є своєчасним і довгоочікуваним кроком, і ми хотіли б, щоб цей перегляд гарантував, що сидр повинен містити принаймні 50% свіжовичавленого соку для цілей мита. CAMRA вже давно стурбована тим, що поточна система стимулює деяких з найбільших виробників виробляти сидр з більшою кількістю води, ніж соку, що, у свою чергу, призводить до втрати наших традиційних фруктових садів. Ми знаємо, що фруктові сади приносять користь навколишньому середовищу та нашому психічному здоров’ю, тому я закликаю всіх споживачів приєднатися до святкувань жовтневого місяця сидру та перрі цього сезону збору врожаю, а також піти досліджувати місцеві фруктові сади, сидр та перрі».

 

Коментувати

Останні новини