Українське пиво

CAMRA вимагає припинити використання пластику у пивних закладах

Автор: Олег Пивнюк
CAMRA вимагає припинити використання пластику у пивних закладах

Кампанія за справжнє пиво (CAMRA) розпочала кампанію, спрямовану на те, щоб припинити використання пластикових або полікарбонатних посудин для пива в якості ліцензійної умови для пабів, клубів та інших об’єктів торгівлі.

Раніше CAMRA вже підтримувала заклики неурядової організації “Пластикова планета” про включення пластикових пивних бокалів до урядових заборон на одноразовий пластик. Дослідження цієї організації показало, що 75% споживачів вважають, що пластик псує смак пива, а 89% пішли далі і заявили, що хотіли б бачити пластикові пивні банки забороненими назавжди.

Незважаючи на переважну згоду споживачів, роздрібна торгівля в даний час не має великого впливу на використання пластику, а ліцензійні органи по всій Великобританії іноді вимагають використання пластику або полікарбонату в якості умови ліцензії на приміщення закладу. Це те, що CAMRA хотіла б бачити зміненим.

У місцях, де бокали можуть впасти або розбитися, CAMRA закликає ліцензіатів дозволити прийняти деякі альтернативи пластиковим бокалам, виготовлені з використанням всього, від паперу до алюмінію та кукурудзяного крохмалю, що компостується.

Через більш ніж 200 відділень по всій Великобританії члени кампанії пишуть до своїх місцевих органів ліцензування з проханням внести просту зміну в формулювання ліцензійних умов, що застосовуються до місць, де використання скла не буде відповідати інтересам громадської безпеки. Замість того, щоб вказувати пластик, ліцензування могло б включати ширший спектр матеріалів або просто дати критерії, яким повинен відповідати матеріал – наприклад, вимогу, щоб пиво подавалося у небитких контейнерах.

Наразі майже 70% пластикових стаканчиків потрапляють на звалища або у вигляді сміття. Пластикові стаканчики є шостим найбільш засміченим предметом у річках Великої Британії та восьмим найпоширенішим предметом на наших пляжах. В той час, як постійно розробляються інноваційні альтернативи, CAMRA задається питанням, чому паби та соціальні клуби все ще прикуті до одноразового пластику.

“Члени CAMRA проголосували за те, щоб додати екологічну кампанію до сфер, які ми лобіюємо на нашій конференції 2021 року, і ми хочемо підтримати новаторів, які створюють рішення для пінти без пластику, але в даний час не можуть продавати свою продукцію в роздрібній торгівлі”, – сказав директор кампаній CAMRA Нік Болі. “У довгостроковій перспективі CAMRA закликатиме до того, щоб пластикові пивні банки були включені до заборон на одноразовий пластик, які запроваджуються урядами по всій Великобританії, щоб гарантувати, що наша країна не буде засмічена засміченими пластиковими пивними банками, і що ми завжди зможемо насолоджуватися справжнім елем, сидром та перрі без присмаку пластику. Це смішно, коли одна сфера уряду вимагає використання пластику, в той час як інші сфери уряду розглядають можливість його заборони, і ми хочемо бачити більш об’єднаний підхід до цього питання”.

CAMRA має намір представити свою кампанію “Пий екологічно чисте пиво” в останньому виданні свого “Путівника по хорошому пиву“, який буде опублікований у четвер (27 жовтня).

Коментувати

Останні новини