Українське пиво

Міккель Борг Б’єрґсе знову керуватиме пивоварнею Mikkeller

Автор: Олег Пивнюк
Міккель Борг Б'єрґсе знову керуватиме Mikkeller

Генеральний директор Mikkeller Кеннет Мадсен повідомив про відставку. Контроль над компанією повернуть Міккелю Б’єргсе, її засновнику та креативному директору.

Кеннет Мадсен був генеральним директором майже два роки з жовтня 2020 року. Представники Mikkeller уточнили, що подібні зміни потрібні для «зміни пріоритетів бізнесу» — компанія хоче менше зосереджуватись на розширенні та більше — на прибутковості. Чи йдеться про закриття якоїсь із 52 існуючих точок Mikkeller у 18 країнах світу — невідомо.

Одного гендиректора замінить виконавчий комітет, до якого увійдуть Міккель Борг Б’єргсе, Мартін Конні Пінборг (фінансовий директор) та Дітте Лассен-Кальке (головний юрисконсульт та голова правління).

Таким чином компанія знову висловила довіру до Б’єргсе, який залишив посаду виконавчого директора у 2020 році. У 2021 році, коли компанія зіткнулася зі звинуваченнями в буллінгу, харрасменті та токсичній атмосфері, а пізніше — з відмовами пивоварень від участі у фестивалі MBCC, Б’єргсе заявив, що все це — спланована акція. Тоді Мадсен заявив, що висловлювання засновника броварні не відбивають позицію компанії в цілому. Пізніше Міккель вибачився перед співробітниками.

З 13 січня 2022 року Mikkeller також реалізовувала компенсаційну програму, в рамках якої розраховувала примирити керівництво із постраждалими.

Коментувати

Останні новини