Українське пиво

Radeberger знову підвищує ціни

Автор: Олег Пивнюк
Radeberger

Пивоварня Radeberger знову заявила про підвищення цін на пиво та закликала до змін у торгівлі та гастрономії. Як повідомляє Lebensmittel Zeitung, Radeberger став першим великим пивоваром, який підвищив ціни вдруге цього року. Пиво дорожчає, і це торкнулося багатьох продуктів.

У зв’язку з нинішньою енергетичною кризою у багатьох галузях обговорюється питання щодо підвищення цін. Серед пивоварів, однак, попереду всіх компанія Radeberger. Виробник підвищує ціни «на всі марки та тару» з 1 грудня.

Крім таких відомих марок, як Jever, Radeberger Pilsner та Schöfferhofer, подорожчають Allgäuer Büble Bier, Oberdorfer Helles, Berliner Kindl, Altenmünster Brauer-Bier, Braufactum, Guinnes, Krusovice, Berliner Pilsner та Sternburg. За даними Lebensmittel Zeitung, виняток становить лише марка води Selters у скляних та 1-літрових ПЕТ-пляшках.

Востаннє підвищення цін на такі марки, як Jever, Radeberger та Schöfferhofer, відбулося у травні 2022 року. Radeberger пояснює таку тенденцію і нове зростання цін лише через сім місяців «безпрецедентним рівнем цін на високоякісну сировину, матеріали, енергію та логістику».

Компанія намагається пом’якшити цей тягар. Проте внутрішні заходи щодо пом’якшення витрат, на жаль, недостатні. В умовах нинішнього рівня інфляції, незважаючи на значні зусилля підприємців, стримати зростання не виходить.

“Навряд чи знайдеться етап процесу, який не став би значно дорожчим в останні місяці через різке збільшення витрат на ринках закупівель”, – сказала прес-секретар компанії. Ціни на електрику та газ зросли особливо різко. Але інші матеріали, такі як вуглекислий газ або пробки від пляшок, також значно подорожчали.

Раніше стало відомо, що броварням не вистачає аміаку. Це важлива складова для виробництва. Речовина активно використовується у пивоварній галузі. Через зростання цін та наслідки введених санкцій його майже не роблять. Наслідки скоро вдарять як по виробникам, так і споживачам. Цього року вартість пінного напою вже зростала.

Коментувати

Останні новини