Українське пиво

Asahi наростить виробництво баночного пива

Автор: Олег Пивнюк
Asahi наростить виробництво баночного пива та здорових продуктів, щоб компенсувати зростання витрат

Японська компанія Asahi зосередиться на виробництві баночного пива та інноваційних продуктів для здоров’я через необхідність підняти ціни.

Виторг Asahi за перше півріччя 2022 року збільшився на 11,4% у річному обчисленні, до 1,15 трлн ієн (310 млрд грн), а прибуток – на 1,9%, до 91 млрд ієн (24,5 млрд грн). Попит на банкове пиво в Японії збільшився на 26% за той же період.

Пивоварня витратила понад 200 млн доларів через різке зростання витрат по всьому ланцюжку виробництва та поставок. Представники компанії впевнені, що до кінця 2022 обов’язкові витрати збільшаться ще на 300 млн доларів.

Asahi планує зосередитися на виробництві пива у банках та оптимізувати витрати, щоб зміцнити позицію компанії. Продаж баночного пива впевнено зростав, а попит на Asahi Super Dry в алюмінії піднявся на 9%. Також пивоварня наростить виробництво «здорових продуктів», зокрема напоїв без цукру, газованої води Wilkinson Spicy Lemon Ginger та чаю Wakocha.

Asahi готується вперше за 14 років підняти ціни на 6-10%. Під підвищення з 1 жовтня потрапляють пиво, пивні напої, безалкогольні напої та віскі.

Коментувати