Українське пиво

Японська Asahi готується до повномасштабного виходу на пивний ринок США

Автор: Олег Пивнюк
Японська Asahi готується до повномасштабного виходу на пивний ринок США

Японська броварня Asahi планує вийти на американський ринок пива. Про це заявив Ацуші Кацукі, виконавчий директор компанії.

У портфель брендів Asahi входить флагманська лінійка Asahi Super Dry та продукти для європейського ринку – Peroni Nastro Azzurro, Pilsner Urquell та Grolsch.

За словами керівника компанії, Північна Америка – найкращий і найперспективніший ринок світу. Поки Asahi не має дочірніх компаній у США, але найближчим часом вона може налагодити співпрацю з невеликими американськими пивоварнями або викупити низку регіональних брендів. Один з головних конкурентів Asahi в Японії, компанії Sapporo, у США має дочірнє підприємство і дві крафтові пивоварні — Anchor і Stone.

Також Asahi планує підкріпити інтерес споживачів до своєї продукції за допомогою розширеного асортименту безалкогольних та слабоалкогольних напоїв.

На початку року Asahi заявила, що вперше проведе ребрендинг та підніме ціни на бренд Super Dry. Компанії довелося піти на цей крок через світову кризу та падіння попиту на алкоголь у Японії.

У серпні податківці Японії оголосили про початок конкурсу, в рамках якого учасники можуть запропонувати уряду ідеї щодо відродження споживчого попиту на алкоголь.

Коментувати

Останні новини