Українське пиво

Японська Kirin відмовляється від 40% у підприємстві в Китаї

Автор: Олег Пивнюк
Kirin відмовляється від 40% у спільному з China Resources підприємстві в Китаї

Японська пивоварна компанія Kirin продає 40% акцій китайської компанії з виробництва напоїв за 994 млн. доларів.

Kirin продає свою частку в підприємстві з виробництва напоїв, яке було створено спільно з China Resources за 115 млрд ієн (трохи менше 1 млрд доларів). Японська компанія планує зосередитись на випуску продуктів харчування, товарів для здоров’я та лікарських засобів.

Японська пивоварня отримає 39 мільярдів ієн (338 млн доларів) від продажу своєї 40-відсоткової частки інвестиційному фонду Plateau Consumer Ltd., що базується на Кайманових островах.

Kirin встановила партнерські відносини з China Resources Holdings у 2011 році, зосередивши увагу на бізнесі з виробництва бутильованої води під брендом C’estbon. Однак після детального розбору портфоліо Kirin вирішила перейти на виробництво продуктів харчування, а також посилити свій вплив у галузі фармацевтики та медичних наук.

У рамках угоди Kirin погодилася продовжити роботу з China Resources у сфері виробництва безалкогольних напоїв: китайське підприємство керує точками роздрібної торгівлі пивом, продуктами харчування та безалкогольними напоями на території країни.

Цей крок був зроблений незабаром після того, як Kirin вирішила залишити ринок пива в М’янмі до літа 2022 року.

Коментувати

Останні новини