Українське пиво

Ball Corporation продала свій російський бізнес

Автор: Олег Пивнюк
Ball продала свій російський бізнес за $530 млн

Американська компанія Ball Corporation продала свій російський бізнес із виробництва алюмінієвої упаковки для напоїв групі «Арнест» (Ставропольський край). Сума операції склала $530 млн, повідомляється на офіційному сайті компанії.

“Ми вважаємо, що це розумний результат для Ball у цих геополітичних обставинах”, – прокоментував президент і генеральний директор Ball Corporation Ден Фішер.

«Арнест» є одним із найбільших виробників парфумерно-косметичної та господарсько-побутової продукції в аерозольній упаковці. Компанія повідомляє, що у вересні за підсумками тендеру право на вчинення угоди з Ball отримало ТОВ «Арнест Менеджмент», що входить до групи «Арнест». 19 вересня „Арнест Менеджмент“ отримало дозвіл урядової комісії з контролю за здійсненням іноземних інвестицій на здійснення угоди на погоджених із продавцем умовах, пише «Комерсант».

За даними Арнест, частка Ball Corporation на внутрішньому ринку росії становила в 2021 році близько 70%. Консолідований виторг трьох заводів склав 43,8 млрд руб., EBITDA – 11,3 млрд руб. На підприємствах працює понад 900 осіб.

У березні 2022 року Ball оголосило про намір продати російський бізнес, який, крім підприємства в Челябінській області, включає заводи в Московській та Ленінградській областях. Компанія оцінювала втрати від залишення російського ринку $435 млн.

Коментувати

Останні новини