Українське пиво

Британський паб продає пиво за ціною 1952 року на честь Королеви

Автор: Олег Пивнюк
Пиво на честь Королеви

Британський паб продає пиво за ціною 1952 року (6 пенсів за пінту), року сходження на престол королеви Єлизавети ІІ, щоб вшанувати королеву після її смерті.

У п’ятницю, 9 вересня, паб The Entwistle Hotel, розташований у Ланкаширі, написав на своїй сторінці у Facebook: “На честь Її Величності Королеви Єлизавети, яка, на жаль, пішла з життя сьогодні вдень, з 10 ранку і протягом першої години всі пінти коштуватимуть 6 пенсів, що було ціною пінти в 1952 році, коли Королева зійшла на престол”.

Коментарі в Інтернеті щодо цього рішення були в основному позитивними, а деяких гостей просто закликали не користуватися цим рішенням через “надмірну жадібність”.

Останнім часом ціни на пиво значно зросли з початком війни в Україні, а з підвищенням цін на енергоносії для пабів ціна пінти пива стала еталоном того, як британці ставляться до інфляції. Ціни на пиво продовжуватимуть зростати, незважаючи на те, що торгові асоціації індустрії гостинності лобіюють в уряді спроби зменшити витрати для цього сектору.

Інші паби тепер можуть також вирішити повторити ініціативу з продажу пінти пива за ціною коронації 1952 року, особливо з урахуванням запланованих банківських вихідних.

Коментувати

Останні новини