Українське пиво

Лондонський паб продає пиво по 80 фунтів за пінту

Автор: Олег Пивнюк
Лондонський паб продає пиво по 80 фунтів за пінту

Це пиво коштує більше ніж сімейний обід у пабі.

Лондонський паб продає те, що вважається найдорожчим пивом у Британії за неймовірною ціною 80,15 фунта стерлінгів за пінту елю. Імпортний американський крафтовий ель продається за ціною 105 фунтів стерлінгів за пляшку обсягом 750 мл (1,3 пінти) у The Craft Beer Co у Брікстоні.

Reforged 20th Anniversary Ale виробляється AleSmith Brewing Company, «кустарної» міні-броварні в Сан-Дієго, Каліфорнія.

Пиво міцністю 11%, витримане в бочці з-під бурбона протягом 18 місяців, має темно-коричневий колір та густу сиропоподібну консистенцію. Темний кислий ель містить смажений солод та хміль разом з кавою, шоколадом, ваніллю, карамеллю та ячмінним вином. Однак клієнтуру паба завоювати не вдалося – поки продано лише одну пляшку. Покупці можуть зменшити ціну на третину, якщо вирішать купити пляшку, щоб забрати з собою.

Одна пляшка була куплена групою із шести друзів, які сказали, що їм сподобався смак, але вони не можуть виправдати ціну. Менеджер пабу та аматор пива Бен О’Ніл сказав, що ель був «трохи заслабкий» у порівнянні з більшістю інших імперських стаутів. «Без ціни я б оцінив це як 8,2 з 10. З урахуванням ціни це більше схоже на чотири з 10. Я безперечно очікував би більшого від чогось такого дорогого». Бен додав, що максимум на що він розраховував — 45 фунтів стерлінгів за пінту пива. Його друг Кріс Анагностопулос, інженер-програміст із Бата, додав: «Він непоганий, але я не став би платити за нього стільки».

Тим часом 26-річний банкір Еліот Кларк із Брікстона дав негативну оцінку напою: Це не те, чого я хочу від пива. Він дуже сироподібний і смак досить переважний. Це не те, чого я хотів би випити пінту. Якщо це був шот чи коктейль, то так. Мені подобається його смак. Раніше я витрачав пару сотень фунтів на пляшку вина, але я не купив би це пиво».

Другим найдорожчим напоєм у пабі Brixton є ще один американський ель під назвою Brewery Out of the Lunch Box за ціною 45 фунтів стерлінгів за пляшку обсягом 750 мл.

Генеральний менеджер пабу, Ендрю Бартон, сказав, що заклад любить виділяти різні броварні та давати відвідувачам можливість скуштувати нові напої.

Він визнав, що деякі ціни будуть недоступні для людей, які страждають від кризи у Великій Британії, але додав: «З тим пивом, яке у нас є на розлив, ми намагаємося зробити крафтове пиво дуже доступним і намагаємося бути дешевшим, ніж в інших довколишніх пабах. ми продаємо IPA за 6,50 фунтів стерлінгів, коли вони продають його дорожче за 7 фунтів стерлінгів. Справа не тільки в тому, щоб стягувати з людей ці шалені ціни. Ми беремо стільки, скільки беремо, тому що вартість барила дуже висока. Ми могли б ще більше підняти наші ціни, але хочемо зробити це доступним для людей».

Найдорожче розливне пиво у барі Brixton коштує 11 фунтів стерлінгів.

Коментувати

Останні новини