Українське пиво

Butcombe запускає Tall Tales, сучасний пейл ель в бочках

Автор: Олег Пивнюк
Butcombe запускає Tall Tales, сучасний кег пейл ель

Butcombe Brewing Co випустила Tall Tales, сучасне пиво, яке називають найсміливішим пивом у сімействі сортів пива Butcombe.

Його описують як освіжаюче, фруктове та легке пиво, повне характеру, з нотами грейпфрута, ананаса та цитрусових.

Він названий Tall Tales на честь легендарної історії про крокодила, який ховається в Брістольській річці Ейвон біля Хотвелла. Повідомлялося, що рептилія, яку поліція шукала, але так і не знайшла, плавала під поверхнею каламутної води.

Марк Макгіган, керуючий директор із пивоваріння та дистрибуції в материнській компанії Butcombe Liberation Group, сказав: «Ми неймовірно пишаємося Tall Tales, одним із наших найпопулярніших сортів пива на сьогоднішній день. Це яскравий і ароматний світлий ель, оновлений нашою чудовою командою пивоварів для сучасного любителя пива.

«Під час створення Tall Tales нас надихнула історія про міфічного брістольського крокодила. Важливо, щоб ми продовжували дивувати наших клієнтів, тож який кращий спосіб продемонструвати інноваційність і креативність нашої відзначеної нагородами пивоварні, залишаючись при цьому вірними нашій брістольській спадщині, ніж запуск цього неймовірного нового пива? Правда це чи ні, не має особливого значення. Хто час від часу не любить Високу казку?»

Коментувати

Останні новини