Українське пиво

Столове пиво, ячмінне вино та новий IPA від пивоварні Moor

Автор: Олег Пивнюк
Столове пиво, ячмінне вино та новий IPA від Moor цього місяця

Компанія Moor Beer Company оголосила про випуск трьох нових обмежених сортів пива — столового пива, гірського IPA та ячмінного вина, які будуть випущені наприкінці цього місяця.

Little Love — це пиво Moor з найнижчим вмістом пива, лише 3,5%. У смаковій палітрі присутній хміль азакка, який виділяє м’ясисті фруктові смаки на перший план. Він доступний у бочках і банках.

Серед безлічі стилів IPA є гірський IPA. Подумайте про це як про щось середнє між стилями Східного та Західного узбережжя. На банці Hear Me Roar (6% ABV) є Тиранозавр Рекс, але пивовар додає: «Це також величезний рев для всіх дивовижних жінок, які надихають наше життя всіма способами».

«Наше останнє пиво, яке буде випущено цього місяця, розроблялося довго, — каже пивовар, — це ячмінне вино, яке витримано протягом двох років у дубових бочках у нашому сховищі в Бермондсі».

Тривале дозрівання дозволило Extra Oak Barley Wine (10% ABV) дійсно розвинутися та набути дубильного відтінку дуба, щоб збалансувати вагу пива. Це також перше в серії пиво зі сховища, яке розливається вручну.

Пивовар додає: «Ніхто не хоче запилену банку, але запорошена пляшка, здається, має трохи таємничості, тому візьміть кілька пляшок, поки можете — деякі, щоб насолоджуватися зараз, а інші, щоб витримати».

Наступного місяця Moor обіцяє кілька святкових сортів пива, орієнтованих на сезон, і повернення старих, улюблених сортів пива.

 

Коментувати

Останні новини