Українське пиво

Sea Fog – ювілейне спеціальне літнє пиво від Adnams

Автор: Олег Пивнюк
Sea Fog - ювілейне спеціальне літнє пиво від Adnams

На підході Sea Fog — свіжий, нефільтрований, каламутний прибережний IPA від пивоварні Adnams, яка цього року відзначає своє 150-річчя.

Щоб відзначити річницю, члени команд пивоваріння та контролю якості пивоварні Adnams запропонували потенційні рецепти для літнього сезону. Потім їх було винесено на громадське голосування.

Sea Fog вирвався на перше місце в опитуванні, давши пивовару Сему можливість побачити своє пиво на полицях магазинів та в барах на рік ювілею броварні.

Сем хотів, щоб Sea Fog був нефільтрованим, щоб зберегти свіжий хмелевий смак і зробити його трохи каламутним. Він названий на честь прибережного туману, який з’являється у Саутволді, коли тепле літнє повітря охолоджується морем.

Суміш британського та американського хмелю створює аромати та смаки цитрусових та тропічних фруктів, а також відтінок спецій та середню гіркоту. Різні сорти східно-англійського солоду додають горіховий та медовий присмак. Пивоваріння зі змішаними дріжджами дозволяє отримати максимальну користь із цієї суміші та додати фруктовий присмак у післясмак.

“Sea Fog відмінно поєднується з гострими тако або картоплею фрі з перцем чилі або просто із задоволенням п’ється теплим літнім днем”, – каже бровар.

Коментувати

Останні новини