Українське пиво

Безалкогольне пиво Athletic Brewing буде продаватися у магазинах Tesco по всій Британії

Автор: Олег Пивнюк
Безалкогольне пиво Athletic Brewing

Безалкогольне пиво американської компанії Athletic Brewing Company буде продаватися у 300 магазинах Tesco по всій Великобританії.

Виступаючи перед представниками ринку напоїв, засновник і генеральний директор Athletic Brewing Company Білл Шуфелт заявив: “Оскільки кожна третя людина активно обмежує споживання алкоголю, ми раді цій можливості у Великій Британії і з нетерпінням чекаємо можливості запропонувати споживачам ще одне чудове безалкогольне крафтове пиво – найбільш відзначене нагородами на сьогоднішній день”.

Пиво Run Wild IPA від Athletic Brewing буде продаватися за ціною 6 фунтів стерлінгів (250 грн) за чотири банки об’ємом 355 мл, і така ж ціна будет на пиво Upside Dawn Golden Ale. Міцність кожного з них складає всього 0,5% ABV.

Run Wild IPA, який містить лише 64 калорії, виготовлений з органічного віденського солоду та суміші п’яти сортів північно-західного хмелю, також не містить глютену. Upside Dawn Golden Ale, який містить лише 45 калорій, зварений з поєднанням англійського та американського хмелю. Обидва пива також є веганськими і не містять ГМО.

Шуфельт пояснив: “Поява в більш ніж 300 магазинах Tesco у Великобританії дозволяє нам зробити наші відзначені нагородами безалкогольні сорти пива більш доступними для споживачів, і ми оптимістично налаштовані, що зможемо досягти значного зростання в секторі безалкогольного крафтового пива у Великобританії”.

Компанія Athletic Brewing, яка була запущена в 2017 році, швидко стала найбільшим безалкогольним брендом крафтового пива в США, а також нещодавно стала бестселером серед пива (алкогольного та безалкогольного) в магазинах Whole Foods Market в США.

Коментувати

Останні новини