Українське пиво

Уряд підтримує підприємства Великобританії

Автор: Олег Пивнюк
Оголошено підтримку витрат на електроенергію для підприємств Великобританії

Бізнес-секретар Джейкоб Ріс-Могг оприлюднив нову інформацію про підтримку домогосподарствам, підприємствам і організаціям державного сектора, які стикаються зі зростанням рахунків за електроенергію у Великій Британії та Північній Ірландії.

Уряд надасть знижку на оптові ціни на газ та електроенергію для всіх не побутових клієнтів, чиї поточні витрати на газ та електроенергію були значно завищені у світлі світових цін на енергоносії. Ця підтримка буде еквівалентна Гарантії ціни на енергію, запровадженій для домогосподарств.

Знижка застосовуватиметься до фіксованих контрактів, узгоджених 1 квітня 2022 року або після цієї дати, а також до умовних, змінних і гнучких тарифів і контрактів. Він застосовуватиметься до споживання енергії з 1 жовтня по 31 березня 2023 року протягом початкового шестимісячного періоду для всіх непобутових споживачів енергії. Економія вперше буде помітна в жовтневих рахунках, які зазвичай надходять у листопаді.

Як і у випадку з Гарантією цін на енергію для домогосподарств, клієнтам не потрібно вживати заходів або подавати заявку до схеми, щоб отримати підтримку. Підтримка (у вигляді знижки ап/кВт-год) буде автоматично застосована до рахунків.

Для управління підтримкою уряд встановив підтримувану оптову ціну — очікується, що 211 фунтів стерлінгів за МВт-год для електроенергії (близько 9000 грн) та 75 фунтів стерлінгів за МВт-год (близько 3200 грн) для газу, менше половини оптових цін, очікуваних цієї зими, — це знижена ціна за одиницю газу та електрика. Це еквівалентно оптовому елементу Гарантії ціни на енергію для домогосподарств. Він включає в себе скасування екологічних зборів, які сплачують недомашні клієнти, які отримують підтримку за схемою.

Кейт Ніколлс, виконавчий директор UKHospitality, сказала: «Це втручання є безпрецедентним, і дуже вітається, що уряд прислухався до гостинного бізнесу. Ми особливо вітаємо його інклюзивність — від найменших компаній до найбільших — усі вони разом створюють величезну кількість робочих місць. Уряд визнав вразливість гостинності як сектору, і ми продовжуватимемо співпрацювати з урядом».

Рой Олкін, голова Товариства незалежних пивоварів, сказав: «Оголошення деталей Гарантії цін на енергоносії є бажаним першим кроком цього тижня, і невеликі незалежні пивовари чекатимуть фінансової події в п’ятницю, щоб отримати додаткову впевненість щодо основних питань. Багато незалежних пивоварних компаній сильно постраждали від нещодавніх стрибків цін на енергоносії, і сьогоднішній сміливий крок дасть їм шість місяців запасу. Однак, враховуючи невизначеність на енергетичних ринках, існує небезпека того, що наступного року знову буде криза, і залишаються серйозні питання щодо критеріїв, які використовуються для визначення найбільш вразливих підприємств, які матимуть право на подальшу підтримку. Ми сподіваємося, що канцлер піде далі в п’ятницю та розгляне шляхи сприяння створенню стійкості в галузі за допомогою грантів для малого бізнесу для переходу на зелені технології, а також певності щодо системи збору на алкоголь, включаючи новий проект ставка мита».

Емма МакКларкін, виконавчий директор Британської асоціації пива та пабів, сказала: «Ми вітаємо це дуже важливе та критичне втручання уряду. Це стане порятунком для багатьох пабів і пивоварів цієї зими. Надзвичайно важливо, щоб власники бізнесу могли легко зрозуміти, яку знижку вони отримають, щоб вони могли ефективно планувати наперед, і вимога щодо гарантійних депозитів для укладення нових контрактів повинна бути скасована як перешкода для справедливого постачання. Хоча це оголошення допомогло компаніям спочатку зітхнути з полегшенням, оскільки вони прямують у цей критичний період, потрібна додаткова підтримка, щоб впоратися з витратами на ведення бізнесу, і нам потрібен план на період після наступних шести місяців. Наша галузь є однією з небагатьох, які підтримують робочі місця та засоби до існування в кожній частині Великобританії, і ми маємо потенціал для забезпечення зростання в кожній громаді, яку ми обслуговуємо. У п’ятницю канцлер повинен вжити заходів щодо зменшення витрат на ведення бізнесу, зменшивши податкове навантаження на наш сектор, давши можливість пабам і пивоварам не тільки пережити цю зиму, але й залишитися в центрі місцевої економіки та їхніх громад. на багато років вперед».

Нік Антона, голова Campaign for Real Al (CAMRA), сказав: «Сьогоднішня заява уряду забезпечує таку необхідну впевненість і допоможе захистити улюблені паби та пивоварні протягом наступних шести місяців, поки вони борються з кризою зростання витрат і споживачів, які затягують паски. Ми особливо раді бачити, що ця схема буде застосовуватися ретроспективно до фіксованих контрактів, оскільки деякі ліцензіати не мали іншого вибору, окрім як підписувати нові контракти за жахливо високими цінами протягом останніх кількох місяців. Ліцензіати та відвідувачі пабів також захочуть подовжити цю схему на дворічний період для підприємств гостинності, щоб переконатися, що наші місцеві паби зможуть вижити та процвітати в наступні місяці та роки. Члени CAMRA по всій країні зараз закликають канцлера використати п’ятничний міні-бюджет, щоб вжити подальших заходів для захисту всесвітньо відомих пабів Великої Британії від остаточного закриття шляхом впровадження обіцяних змін у спосіб оподаткування алкоголю. нижча ставка мита для розливного пива та сидру, а також дії щодо ПДВ і ставок для бізнесу».

 

Коментувати

Останні новини