Українське пиво

Британська асоціація пива та пабів

British Beer and Pub Association

Британська асоціація пива та пабів (British Beer and Pub Association, BBPA) є найбільшою та найвпливовішою галузевою асоціацією у сфері напоїв та індустрії гостинності, яка представляє близько 90% пивоваріння Великобританії (за обсягом) та володіє близько 20 000 пабів країни.

Асоціація була заснована в 1904 році як Товариство пивоварів, протягом певного періоду в 1990-х роках була відома як Асоціація пивоварів та ліцензованих роздрібних торговців, перш ніж стати Британською асоціацією пива та пабів у 2000 році.

Інформація, надана самою Асоціацією пива та пабів

Ми відстоюємо питання, які мають значення для пивної та пабної індустрії. Це причини, якими захоплені наші члени; чи то просування пива як національного напою, чи то кампанія проти підвищення мита на пиво та підприємницьких ставок, які завдають шкоди місцевим пабам.

Наші члени відповідають за 90% пива, що вариться у Великобританії сьогодні, і ми представляємо близько 20 000 пабів країни. Серед них є міжнародні компанії, сімейні пивоварні, місцеві компанії, що управляються місцевими жителями, а також найбільші орендовані паби країни. Це різноманітна група, але ми з ентузіазмом представляємо, підтримуємо та проводимо кампанії за добробут пивного та пабного сектору.

Наше бачення просте: забезпечити зростання британського пивного та пабного бізнесу світового рівня. Ми робимо це шляхом постійного підвищення стандартів пива та пабів з метою задоволення мільйонів людей, які ними насолоджуються.

Ми виступаємо за податкове та регуляторне середовище, яке сприяє зростанню та інвестиціям у сектор пива та пабів.

Ми об’єднуємо пивоварні та пабні компанії у Великобританії, від місцевих до великих. Ми дійсно є голосом пивної та пабної індустрії.

Ми надаємо платформу для обговорення нових та існуючих питань, які впливають на сектор, гарантуючи, що всі голоси будуть почуті. Ми надаємо провідні галузеві рекомендації, спеціалізовану інформацію, дослідження та статистичні дані.

Коментувати

Останні новини