Українське пиво

Британські водії доставки пива страйкуватимуть п’ять днів

Автор: Олег Пивнюк
Британські водії доставки пива страйкуватимуть п'ять днів

Близько 1 000 водіїв компанії GXO в Британії будуть страйкувати протягом п’яти днів з кінця місяця в суперечці про оплату праці, заявив у вівторок представник профспілки Unite, попередивши про перебої в поставках пива, повідомляє Reuters.

Страйки з 31 жовтня по 4 листопада вплинуть на поставки пива, які здійснюються великими пивоварнями, включаючи Heineken, Stonegate, Admiral Taverns і Shepherd Neame, заявили в Unite, додавши, що водії GXO здійснюють близько 40% поставок пива в Великобританії.

Профспілка заявила, що працівники відхилили пропозицію про підвищення заробітної плати на 5% і що GXO вимагає скорочення виплат за лікарняними листками.

“Будь-які перебої в поставках пива до Великобританії є повністю результатом жадібності GXO”, – сказав національний офіцер Unite з питань продовольства, напоїв та сільського господарства Джо Кларк. ” Компанія повинна повернутися за стіл переговорів з пропозицією, яку наші члени можуть прийняти”.

Представник GXO заявив, що пропозиція американської логістичної компанії була “значно вищою” за 5% і не вплинула на оплату лікарняних.

“Ми вкрай розчаровані тим, що профспілка відхилила нашу пропозицію, яка є дуже конкурентоспроможною і слідує за щорічним підвищенням заробітної плати вище рівня інфляції в минулому році”.

GXO заявила, що має плани щодо мінімізації будь-якого впливу на клієнтів у разі страйку.

Коментувати

Останні новини