Українське пиво

Крафт-піонер North Bar святкує своє 25-річчя

Автор: Олег Пивнюк
Крафт-піонер North Bar святкує своє 25-річчя

Норт-бар у Лідсі, який вважається «першим крафтовим пивним баром у Великобританії», святкує своє 25-річчя

North Bar відкрився в 1997 році. Джон Гінгелл і Крістіан Таунслі взяли на себе довгий вузький блок на Нью-Бріггейт і почали будувати бар. У перші дні вибір пива був набагато менш авантюрним, ніж у 2022 році. Вони продавали Kronenbourg, Guinness та багато Beamish Red.

Однак вони почали створювати репутацію за блискуче обслуговування та чудову музику в незвичайній обстановці. І вибір напоїв швидко покращився.

Поїздка до Бельгії на початку 2000-х років відкрила їхні уми щодо того, яким може бути пиво, і вони почали просити дистриб’юторів імпортувати пиво, яке вони пробували. Вони назвали це місце «світовим пивним баром» і почали грати.

Незабаром зросла репутація Норта, який привозить пиво з усього світу та подає його в невимушеній та привітній обстановці. Вони допомогли запустити міжнародні сорти пива, зокрема Erdinger Weisse Bier, Sierra Nevada Pale Ale і Brooklyn Lager, а також сучасні крафтові пивоварні, що з’являються у Великобританії, такі як Magic Rock і Northern Monk.

North Bar відіграє ключову роль у формуванні сцени крафтового пива у Великобританії завдяки своїм захоплюючим, інноваційним спискам пива, регулярній програмі заходів і пивних фестивалів, а також прихильності до високоякісного обслуговування столів. За останні 25 років він виріс у сім'ю з восьми барів і пивних. Джон і Крістіан відкрили власну пивоварню в 2015 році.

Щоб відсвяткувати 25-ту річницю, Норт організував вихідні заходи з 1 по 3 липня.

У суботу Гарретт Олівер, засновник і пивовар з Бруклінської пивоварні, проводить дегустацію пива з аншлагом, щоб відзначити давні відносини між North Bar і пивоварнею. Квитки на цю подію розкупили за 24 години, зібравши £500 для благодійної організації Норта, St George's Crypt. На додаток до цього, Ердінгер приїде з Німеччини, щоб влаштувати прийом «пивного шампанського» в суботу о 18:00.

Місцевий незалежний постачальник алкогольних напоїв і вина Latitude підготував коктейльний паспорт, що демонструє північну класику. Клієнти можуть віднести свої заповнені паспорти до Latitude протягом липня зі знижкою 10% у магазині.

Ді-джеї з вечірок минулого і сьогодення копатимуться у своїх вінілових колекціях протягом усіх вихідних, а в неділю відбудеться 'Recovery Sunday' в стилі північного заходу, з гарячою кавою, пряною кривавою Меріс та спливаючою рекламою від Doghouse Bagel Shop.

Коментувати

Останні новини