Українське пиво

Влада американського міста помилково вирубала хмільник

Автор: Олег Пивнюк
Влада американського міста помилково вирубала хмільник

У Філадельфії знищили весь урожай хмелю, який належав пивоварні Philadelphia Brewing Company. Міський хмільник пивоварні був позначений вивіскою та огорожею, але місцева влада прийняла його за бур’яни, що розрослися. Знищений урожай мав піти на приготування пива зі свіжим хмелем під назвою Harvest From the Hood.

Власники броварні, Білл та Ненсі Бартон, уточнили, що вони використали цей хмільник уже десять років. Ділянка площею 5,5 на 21 метр на Франкфорт-авеню була символом броварні, а до збирання врожаю хмелю залишалося лише кілька тижнів. На ділянці зростало близько 30 рослин, з яких пивоварня розраховувала зібрати щонайменше 27 кілограмів хмелю.

За місяць до вирубки хмелю Бартони отримали повідомлення від адміністрації міста, яка просила пивоварів прибрати ділянку. Ненсі зустрілася з інспектором і пояснила йому ситуацію – справа була вирішена, власники хмільника навіть не отримали штрафу.

Пивоварня зазнала збитків у десятки тисяч доларів, а також вимушено відмовилася від релізу одного зі своїх найпопулярніших брендів. Уряд Філадельфії приніс Біллу та Ненсі вибачення та пообіцяв «виправити ситуацію».

Коментувати

Останні новини