Українське пиво

Американська пивоварня Black Project закривається через наслідки пандемії

Автор: Олег Пивнюк
Американська пивоварня Black Project закривається через наслідки пандемії

Пивоварня Black Project Spontaneous & Wild Ales у Денвері з’явилася на базі компанії Former Future, яку мікробіолог Джеймс Ховат та його дружина Сара запустили у 2014 році.

Пара займалася виробництвом пива з дикими дріжджами, зібраними на території броварні. Дикі елі користувалися популярністю в американців та туристів, отримували нагороди на Great American Beer Festival два роки поспіль, проте 12 вересня 2022 року Ховат повідомив про закриття Black Project через соціальні мережі.

Джеймс Ховат заявив, що закрити компанію довелося через «бізнес-рішення, прийняті до пандемії», за якими послідувало обмеження туризму, зростання цін на оренду та сировину. «Ситуація на пивному ринку дуже змінилася, і це заважає створювати те пиво, яке подобається мені. Це було нелегке рішення, але я задоволений тим, чого досяг у рамках Black Project. Тепер мені здається, що настав час зайнятися чимось іншим», – написав власник броварні.

Незважаючи на те, що продажі пива в США відновлюються до допандемічного рівня, а люди повертаються до барів та ресторанів, становище сектору все ще нестабільне. Багато крафтових пивоварень і закладів громадського харчування обтяжені боргами, а хтось просто не справляється з небаченою раніше інфляцією.

Коментувати