Українське пиво

Американська пивоварня випустила лімітовану партію пива «Чакі»

Автор: Олег Пивнюк
Американська пивоварня Elysian Brewing випустила лімітовану партію пива «Чаки»

Щоб відкрити Сезон жахів, американська пивоварня Elysian Brewing, що належить AB InBev, спільно з американськими кабельними каналами USA Network і Syfy випустила нову партію пива Chucky.

Пиво було представлено рекламним роликом, у якому смертоносна лялька бігала пивоварнею Elysian, залишаючи криваво-червоні кроки та хаос після себе.

Напій включає журавлину, а також нотки ромашки та кориці.

Це пиво приурочене до виходу другого сезону серіалу Чаки, прем’єра якого відбудеться 5 жовтня на USA Network і Syfy.

“Так само, як Чакі є синонімом Хеллоуїна, гарбузове пиво Elysian стало синонімом сезону”, – сказав Джо Бісакка, співзасновник Elysian Brewing. «Бачите культову особу Чакі на наших банках — це як угода, укладена в пеклі».

Еллен Стоун, виконавчий директор з розваг, взаємодії зі споживачами та стратегії бренду в NBC Universal Television and Streaming, додала: «Чакі — один із найзнаковіших і найулюбленіших персонажів Хеллоуїна, і ми знайшли ідеального партнера Elysian Brewing, щоб передати його дух цього сезону».

Колаборація «Чакі» та NBCUniversal не лише зміцнює зв’язок бренду з осінніми святами, а й пов’язує бренд із інтелектуальною власністю, відомою своїм вірусним маркетингом. Минулого року команда Чакі запустила безліч онлайн-активностей у першому сезоні серіалу, викликавши інтерес через TikTok, Instagram та New York Comic Con.

Для Elysian це партнерство більше, ніж можливість зайнятися добрим мережевим маркетингом. Це також гарний привід повозитися з інгредієнтами та створити нові рецепти.

Коментувати

Останні новини