Українське пиво

Розкрито деталі семінару Women in Beer

Автор: Олег Пивнюк
Деталі семінару Women in Beer розкриваються

Единбурзька компанія Beers Without Beards випустила квитки на семінар «Жінки в пиві», який є частиною другого фестивалю «Жінки в пиві» (WiB Fest).

Семінар із доповідями та дегустаціями відбудеться 21 жовтня. На ньому будуть розглянуті різні теми, пов’язані з проблемами сучасної пивної промисловості.

Обговорюватимуться дії, вжиті після руху beer #metoo, до проблем, з якими стикаються пивоварні, коли вони вирішують розширюватися.

Подія, яка триватиме цілий день, представить деяких із найталановитіших жінок та професіоналів, які не є бінарними спеціалістами галузі. Дегустація пива, зосереджена на сучасному лагері або на дріжджах і його вираження в стилях пива, завершить день.

Серед доповідачів – Джейга Вайз з Wild Card Brewery, Дженн Меррік з Big Smoke Brew Co та Шарлотта Кук з Coalition Brewing.

Амелі Тассен, засновниця Beers Without Beards та WIB Fest, сказала: «Для цьогорічного фестивалю я хотіла створити безпечний простір, де жінки та небінарні люди можуть говорити про свою роботу та демонструвати її, а також обговорювати проблеми перед нашою галуззю».

Захід відбудеться в Moonwake Beer Co Taproom у Лейті, пивоварні, яка відома своєю позицією щодо інклюзивності та різноманітності. Як пивоварня, вона вірить, що пиво є для кожного, і вона прагне зробити своє пиво доступним для будь-кого, незалежно від його походження.

Сара Сінклер, менеджер з маркетингу компанії Moonwake і запрошений спікер на семінарі, сказала: «Ми спроектували нашу пивну кімнату та пивоварню, щоб бути відкритим і всеосяжним простором, тож ми пишаємося тим, що є господарями такої престижної лінійки доповідачів, а також сприяти важливій події для пивної індустрії в цілому. Я з нетерпінням чекаю виступу на семінарі WiB Fest «Жінки в пиві», оскільки вважаю, що крафтове пиво може бути інструментом для соціальних змін, і саме такі події можуть допомогти розширити можливості жінок і небінарних людей у нашій галузі, а також розвиватися різноманітність у нашій галузі у більшому масштабі».

Коментувати

Останні новини