Українське пиво

Вийшов перший інформаційний бюлетень London Beer City

Автор: Олег Пивнюк
Вийшов перший інформаційний бюлетень London Beer City

London Beer City” – щомісячний інформаційний бюлетень, присвячений столичним пабам, пивоварням та пивній культурі, започаткований журналістом Віллом Хоуксом.

Бюлетень названо на честь загальноміського тижня пива, який проводився у 2014-2017 роках. Він висвітлюватиме столичну пивну культуру в особливо складний для гостинності міста час.

“Нещодавно ми побачили, як важко стало пабам і пивоварням Лондона, – сказав Вілл. “Втрата таких пивоварень, як Canopy, є сумною не лише для власників, але й для районів, які вони обслуговують. Сподіваюся, я зможу допомогти нагадати людям про цінність місцевого пивного бізнесу – пабів, пивоварень тощо”

Вілл є автором додатку Craft Beer London – путівника по пивній культурі міста, яка стрімко зростала в період з 2012 по 2016 рік. “Я думаю, що лондонське пиво зараз цікавіше, ніж було тоді”, – сказав він. “Воно розвивається і стає все більш схожим на місто. Є багато цікавих історій”, – додав Вілл, який був визнаний письменником року за версією Fortnum and Mason у 2021 році та письменником року за версією Британської гільдії пивних письменників у 2013 році. “Сподіваюся, мені вдасться створити щось цікаве для любителів пива, а також для тих, хто працює в цьому бізнесі”.

Розсилка буде поєднувати в собі журналістику, майбутні події, постійні рубрики та багато іншого. Підписатися можна за посиланням willhawkes.net/london-beer-city-newsletter.

Коментувати

Останні новини