Українське пиво

Нагороди SIBA відтепер включатимуть категорію Empowering People

Автор: Олег Пивнюк
Бізнес-нагороди SIBA включатимуть категорію Empowering People

Товариство незалежних пивоварів (SIBA) оголосило про нову нагороду Empowering People, яка має на меті виділити кращі пивоварні у Великобританії для роботи. Нагорода є найновішою категорією в конкурсі SIBA Business Awards 2023, яка зараз відкрита для заявок.

Нова нагорода приверне увагу до незалежних крафтових пивоварень, які роблять все можливе для членів своєї команди.

  • дозволяють людям досягати більшого у своїй професійній кар’єрі;
  • впроваджують ініціативи та стимули, які створюють позитивне робоче середовище;
  • докладають зусиль для просування різноманітності та інклюзивності;
  • або надають пільги чи механізми підтримки, які заохочують щасливіше та здоровіше життя для працівників.

“Пивоварний сектор – це неймовірно практична і спільна галузь, і добробут співробітників знаходиться в авангарді всіх успішних пивоварних підприємств”, – сказав Ніл Уокер, голова журі бізнес-нагороди. “Ця нова нагорода має на меті виділити пивоварні у Великобританії, які не тільки підтримують своїх співробітників, але й допомагають їм мати більш щасливе та успішне трудове життя”

Нагорода SIBA Business Awards має на меті відзначити досягнення в пивоварній галузі в різних категоріях, від дизайну пробки, банки та пляшки до зусиль пивоварів, спрямованих на те, щоб зробити свій бізнес більш стійким, інноваційним або успішним, а також назвати найкращі паби, бари та роздрібні магазини крафтового пива від незалежних пивоварень Великої Британії.

Крістіан Барден, генеральний директор компанії Konvoy у Великобританії та Європі, яка є спонсором нової премії Empowering People Award, а також пивоварного бізнесу року в цілому, сказав: “Ми раді вітати вас на церемонії нагородження: “Я дуже пишаюся тим, що підтримую нову нагороду SIBA за розширення можливостей людей. Будучи частиною та будуючи бізнес у різних організаціях та на різних континентах, я переконався, що довгострокові історії успіху завжди створюються людьми, яких заохочують мріяти та працювати разом у атмосфері взаємної довіри та поваги. Про це так легко забути, коли є тиск, але саме тоді це має найбільше значення. Високоефективні команди – це завжди усміхнені обличчя та чудові результати, і саме таке середовище ми будемо продовжувати створювати в “Конвої”. Це все зводиться до розширення можливостей на кожному рівні, і це те, що мої керівники створюють і для мене. Я з нетерпінням чекаю на чудові заявки від пивоварень з усієї Великобританії, які прагнуть зробити те ж саме”.

Ніл Вокер додав: “Бізнес-премія SIBA Business Awards розвивалася у відповідь на зміну споживчих звичок за останні роки, оскільки все більше людей прагнуть купувати пиво онлайн або відкривати для себе місцеву пивоварню. Незалежні крафтові пивоварні є невід’ємною частиною місцевих громад, і ці нагороди відзначають підприємства, які роблять це краще, ніж будь-хто інший у Великобританії”.

Коментувати

Останні новини