Українське пиво

Пиво Leigh on Sea stout – переможець SIBA East

Автор: Олег Пивнюк
Leigh on Sea stout — чемпіонське бочкове пиво SIBA East

Пивоварня Leigh on Sea Brewery виборола золото на церемонії вручення нагород SIBA East Independent Beer Awards, обійшовши пивоварів з усього Сходу Англії.

Імперський стаут міцністю 9% з глибоким смаком кави та шоколаду – вразив суддів і був названий абсолютним чемпіоном серед бочкового пива.

Нагороди присуджуються Товариством незалежних пивоварів (SIBA). Конкурс проводився на пивоварні Elgood’s Brewery у Вісбеку перед пивним фестивалем.

Ян Райдінгс, власник і головний пивовар Leigh-on-Sea Brewery, сказав: “Це пиво завжди було якісним, але ніколи ще воно не вироблялося так добре, як зараз. Воно настільки сповнене смаку, насичене шоколадно-кавовим присмаком, що все це вражає. Відбувається це завдяки спеціальному обсмаженому солоду, який ми використовуємо. Абсолютно ніяких добавок – це чистий стаут”.

Бастер Грант, голова конкурсного комітету SIBA, сказав: “Було здорово повернутися до Вісбеча, якість пива претендентів цього року була вищою, ніж будь-коли. Величезні привітання всім переможцям, і зокрема Leigh-On-Sea, яких було названо “найкращими з найкращих” як абсолютних золотих чемпіонів, з дійсно особливим пивом. Удачі їм і всім переможцям національного фіналу BeerX у Ліверпулі в березні наступного року”.

Коментувати