Українське пиво

SIBA розширює своє членство на домашніх пивоварів

Автор: Олег Пивнюк
SIBA розширює своє членство на домашніх пивоварів

Товариство незалежних пивоварів (SIBA) вступило в нову еру, коли організація розширила своє членство, включивши домашніх пивоварів.

Членство відкрите для всіх пивоварів-аматорів у Великобританії, які хочуть вдосконалити свої навички пивоваріння. Пропонується участь у новій нагороді SIBA Homebrew Beer Awards, яку оцінюють професійні пивовари на виставці пива та пивоваріння BeerX. Будуть також регулярні онлайн-сесії Ask the Brewer, які дадуть домашнім пивоварам можливість відточити свої навички.

Окрім нагород, учасники Homebrewer отримають щоквартальний пивоварний журнал із спеціальним розділом для домашнього пивоваріння, редагованим Енді Паркером з Elusive Brewing. Є доступ до пивоварних інструментів і порад SIBA, а також доступ до регіональних і національних подій SIBA та суддівства пивних конкурсів.

Керівник відділу зв’язків із громадськістю SIBA Баррі Воттс сказав: «Я починав як домашній пивовар і знаю, наскільки важливо отримати доступ до інформації та професійних порад, щоб покращити своє пивоваріння. Залучення SIBA означає, що ми можемо допомогти домашнім пивоварам вийти на наступний рівень, а також запропонувати підтримку тим, хто хоче сам стати професійним пивоваром. Наше нове членство в домашньому пивоварі пропонує фантастичне поєднання ресурсів, конкурсів, порад і підтримки, а також доступ до нових нагород SIBA Homebrew Beer Awards і BeerX».

SIBA розширює членство на домашніх пивоварів

Енді Паркер додав: «Домашнє пиво — це чудовий спосіб дізнатися про процес, покращити свої здібності та зварити чудове пиво вдома. Для мене, як домашнього пивовара, перш ніж почати Elusive, я стукав у двері та спілкувався з пивоварами, щоб дізнатися про їхні процеси, і така схема була б неоціненною на той час. Членство SIBA homebrewer допомагає забезпечити прямий доступ до пивоварів, постачальників, порад і досвіду, які є ключовими, якщо ви прагнете вдосконалюватися як домашній пивовар».

 

Коментувати

Останні новини