Українське пиво

Гаджет для домашнього пивоваріння став найуспішнішим проектом у Британії

Автор: Олег Пивнюк
Гаджет для домашнього пивоваріння став найуспішнішим проектом у Британії

Бренд обладнання для домашнього пивоваріння Pinter очолив список найбільш швидко зростаючих онлайн-компаній Великобританії.

Організація Brightpearl склала рейтинг 50 найшвидших брендів на британському онлайн-ринку. На першому місці опинилася лондонська компанія Pinter, яка збільшила продажі на 626% і заробила майже 6 млн фунтів стерлінгів. Любителі пива в кризовий час вважають за краще економити на походах у паби та ресторани та переходять на домашнє споживання.

Пивний гаджет Pinter є домашньою системою для виробництва розливного пива без використання кегів. Користувач вибирає стиль (зараз їх більше 20, від євролагеру до сидру), набуває основи для напою, заливає її в броварню, додає дріжджі та воду. Процес приготування пива займає від двох до п’яти днів. Коли бродіння завершиться, пивоварню необхідно перемістити в холодильник, щоб напій охолонуло і дозріло.

У 2020 році, коли Pinter тільки постав свій винахід публіці, новий гаджет купили майже 60 тис. домашніх пивоварів – пристрій визнали винаходом року за версією журналу TIME.

«Ми раді, що Brightpearl назвав нас найшвидшою онлайн-компанією Великобританії. Це неймовірний успіх, що ми не лише потрапили до рейтингу, а й очолили його», — заявив керуючий директор Pinter Адам Кірі.

Коментувати

Останні новини